Elektrėnų seniūnijos sportininkų delegacija varžėsi Jonavoje

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masinis sporto renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.

Trumpai apie LSSŽ

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Tikslas – pasiekti, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose. Uždaviniai – skatinti sporto visiems plėtrą šalies regionuose, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą.
Pajėgiausios sporto mėgėjų komandos, tarp jų ir Elektrėnų savivaldybės sportininkai mėgėjai, pateko į II etapo varžybas.

Elektrėniečių rezultatai Jonavoje

2015 m. Lietuvos VIII seniūnijų sporto žaidynių atrankinės varžybos šeštadienį (rugpjūčio 29 d.) vyko Jonavoje. Dėl patekimo į finalines kovas grūmėsi ne tik Jonavos komandos, bet ir svečiai iš Elektrėnų, Birštono, Kauno miesto ir rajono, Ukmergės, Kėdainių, Kaišiadorių rajonų.
Sportininkai išmėgino savo jėgas aštuonių sporto šakų – krepšinio, tinklinio, smiginio, stalo teniso, šachmatų, šaškių, futbolo – varžybose.
Pasibaigus varžyboms Joninių slėnyje vykusioje nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje taures ir medalius teikė Jonavos rajono mero pavaduotojas Eugenijus Sabutis, Kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojai Laurynas Gailius ir Dalia Venckevičienė.
Rugsėjo 19 d. Utenoje vyksiančiose žaidynių finalo varžybose dalyvaus šių sporto šakų atstovai:
smiginis – II vieta: vadovė Asta Juknienė, Roma Ramanauskienė, Romas Liutkevičius, Saulius Kanapickas;
šaškės – II vieta: vadovas Zigmas Jakubauskas, Juozas Židelis, Anatolijus Šugajevas, Birutė Kazlauskienė;
šachmatai – I vieta: vadovas Reinoldas Bačianskas, Diana Pažerienė, Edmundas Einoris, Vidas Bartkus;
stalo tenisas – II vieta: Irma Ivoškienė, Anatolijus Pankovas, Dainius Jasiulionis;
futbolas – II vieta: Ignas Miškinis, Romas Ščiuka, Šarūnas Leonavičius, Aurimas Gudelis, Robertas Kerdokas, Mantas Strasevičius, Julius Draginis, Donatas Žukovas, Sigitas Vasiliauskas.
Finalinėse varžybose vedama bendroji įskaita tarp savivaldybių ir seniūnijų komandų. Nugalėtojai ir prizininkai nustatomi pagal didžiausią surinktų taškų sumą. Surinkus vienodai taškų, pirmenybė teikiama savivaldybėms ir seniūnijoms, kurių komandos iškovojo daugiau pirmų vietų finalinėse varžybose.

Tikimės seniūnų palaikymo

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos nors vieną drąsiausią seniūną, kuris galėtų dalyvauti seniūnų trikovės varžytuvėse, kuriose dalyvauja seniūnai arba jų pavaduotojai ir mikrorajonų komandų vadovai. Varžybos (smiginis, baudų mėtymas į krepšį ir viena atrakcioninė rungtis) vykdomos atskirai vyrams ir moterims.
Tikimės, kad iš 8 Elektrėnų sav. seniūnijų atsiras toks vadovas – lyderis, galėsiantis palaikyti sportininkus, kartu džiaugtis pergalėmis.
Nieko nėra geriau, nei žaisti už savo miestą – Elektrėnus, Lietuvą ir trispalvę.

Romalda Ramanauskienė<- Grįžti į atgal