Čempionatas Trakuose

Liepos 3–5 dienomis Trakuose vyko baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.

Į čempionatą susirinko patys stipriausi šalies irkluotojai iš visos Lietuvos, kanojininkai, pasaulio, pasaulio jaunimo ir pirmųjų Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas, olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas, baidarininkai Europos trečios vietos laimėtojai Ignas Navakauskas, Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas.
Elektrėnų sporto mokyklai atstovavo irkluotojai Rokas Grigaliūnas, Artūras Golovač ir Gintarė Pališauskaitė.
Tris dienas mūsų sportininkai kovojo dėl medalių. Pirmą varžybų dieną keturviečių kanojų C-4 500 m nuotolyje R. Grigaliūnas ir A. Golovač kartu su šiauliečiais I. Serafinu, V. Povilaičiu iškovojo bronzos medalius. G. Pališauskaitė startavo vienviečių kanojų C-1 500 m nuotolyje ir liko trečia.
Antrą varžybų dieną irkluotojai varžėsi 200 m nuotolyje – tai olimpinė rungtis. G. Pališauskaitė irkluodama vienvietę kanoją C-1 iškovojo bronzos medalį, dvivietę kanoją C-2 su panevėžiete J. Daunoravičiūte – aukso medalius. A. Golovač su šiauliečiais I. Sarafinu, E. Bučiu, V. Povilaičiu irklavę keturvietę kanoją C-4 iškovojo bronzos medalius.
Trečią varžybų dieną 1000 m nuotolyje – tai olimpinė rungtis – A. Golovač su šiauliečiais lenktyniavęs keturviete kanoja buvo trečias.
Lietuvos čempionate iškovoti vienas aukso ir šeši bronzos medaliai.

Baidarių ir kanojų irklavimo treneris O. Manomaitis<- Grįžti į atgal