„LEEA TAURĖ -2016“ EPMC

Vasario 6 dieną VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko Lietuvos elektros energetikos asociacijos krepšinio turnyras (3x3) „LEEA TAURĖ -2016“.

Turnyrą suorganizavo Lietuvos elektros energetikos asociacijos specialistas Arvydas Sedekerskis, teisėjavo Lukas Žarnauskas ir Rokas Verikas (buvęs mūsų mokyklos mokinys). Krepšinio varžybose dalyvavo 16 komandų iš visos Lietuvos, tarp jų ir EPMC komanda, kurią sudarė mokytojai Visvaldas Ašmena ir Ruslanas Kazarevas, mokiniai Donatas Šareika (V-15 gr.) ir Mindaugas Astrauskas (AM-15 gr.). Mūsų komanda pasirodė gana neblogai, laimėjome dvejas rungtynes iš trejų ir buvome apdovanoti taure.
Džiaugiamės, jog organizatoriai pasirinko būtent mūsų mokyklą. Iš visos Lietuvos susirinkę energetikai ne tik žaidė krepšinį, bet ir turėjo galimybę pabendrauti su profesijos mokytojais, pasivaikščioti po energetikos sektorinį praktikos mokymo centrą, sužinoti, kokių profesijų specialistai ruošiami būtent Elektrėnų profesinio mokymo centre.
Dėkojame visiems turnyro dalyviams, organizatoriams už puikią nuotaiką, azartišką žaidimą ir tikimės kitais metais sulaukti dar daugiau krepšinio mėgėjų, pasiryžusių nugalėti.

Visvaldas Ašmena, kūno kultūros mokytojas<- Grįžti į atgal