„Jaunasis žvejys-2015“

Jau antrus metus minėdamas Vaikų gynimo dieną Elektrėnų žvejų klubas „Elektrėnų tritonas“ surengė mėgėjiškos žūklės varžybas vaikams.

Ankstus rytas žadėjo puikią dieną. Dar neprasidėjus dalyvių registracijai, jau būriavosi pulkelis vaikučių su tėveliais. Sulaukėme ir svečių iš kitų miestų – Trakų, Vilniaus, net Klaipėdos. Į kvietimą dalyvauti varžybose nenumojo ranka ir žūklės klubas „Žvejonys“, delegavęs du jaunuosius žvejus.
Iš viso susirinko devyniolika dalyvių. Smagu buvo matyti ambicingus vaikus, pasiruošusius ne tik rungtyniauti, bet ir nugalėti. Greičiausiai dėl ne itin gero kibimo kai kuriems vaikams varžybos tapo tiesiog buvimu gamtoje su tėveliais, naujų pažinčių paieškomis ir bendravimu su kitais dalyviais. Tai ir yra vienas iš tokio pabūdžio varžybų tikslų.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog mergaitės nušluostė nosį berniukams, taigi stereotipas, kad geriausiai žvejoja vyrai, pamažu griūva. Mergaičių grupėje pirmą vietą iškovojo keturiolikmetė viešnia iš Klaipėdos Irina Lobaškova, sugavusi 320 gramus žuvies, antrą vietą užėmė šešiametė Emilija Vaiciukevičiūtė su 145 gramų laimikiu, trečioji vieta atiteko dvylikametei Sandrai Račkauskaitei, sužvejojusiai 100 gramų laimikį. Berniukų iki 10 metų grupėje ant aukščiausios pakylos tvirtai žengė devynmetis Karolis Zakarevičius, į krantą išviliojęs 175 gramus žuvies. Deja, tai buvo vienintelis jaunučių rezultatas, todėl antrą ir trečią vietas lėmė draugiškas burtų traukimas. Likusias vietas pasidalijo šešiametis Jonas Baubys ir septynmetis Ignas Paškevičius. Jaunių grupėje gražiausiu laimikiu ir pirmąja vieta džiaugėsi dvylikametis trakiškis Julius Zakarevičius, sugavęs 280 gramų lyną, ant antrojo apdovanojimų pakylos laiptelio su 70 gramų laimikio lipo žūklės klubo „Žvejonys“ atstovas dvylikametis Lauras Nedzinskas, trečioji vieta jaunių grupėj atiteko penkiolikmečiam Robertui Dzikevičiui, sužvejojusiam 50 gramų laimikio. Kiti dalyviai taip pat neliko nuskriausti – buvo apdovanoti paguodos prizais.
Tikimės, kad vaikams tai buvo smagi pramoga, tėveliams – puikiai praleistas laikas su vaikais. Labai lauksime visų ir kitais metais.

Rytis Pranukevičius
žvejų
klubas „Elektrėnų tritonas“<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų