Vievyje įsteigtas TAU

Vasario 19 d. Vievyje įsteigtas Trečiojo amžiaus universitetas (TAU).

Jį įkuriant dalyvavo ir susirinkusiuosius pasveikino Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius. Tądien į Vievio kultūros centro salę susirinko apie 40 žmonių, daugiausia moterų.
Kalbėdama apie tarpusavio bendravimo svarbą bei turiningą laisvalaikio praleidimą Vievio KC direktorė Audronė Stepankevičiūtė pristatė TAU iniciatorių V. Ratkevičių, informavo, jog veiks Kultūros ir meno, Informacinių technologijų bei Sveiko gyvenimo būdo ir turizmo fakultetai. Supažindinusi su kuratoriais – Vievio KC darbuotojais Nijole Leonavičiene (Kultūros ir meno fakult.) bei Mykolu Krasnicku (IT ir Sveiko gyvenimo būdo bei turizmo), ji atkreipė dėmesį, jog numatyta veikla vyks kas savaitę nustatytomis dienomis (pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais) bei valandomis kultūros centre arba Vievio bibliotekoje. Užsiėmimų pradžia – vasario 24 d. Norintys galės mokytis visuose trijuose fakultetuose. Abu TAU kuratoriai papasakojo apie artimiausias veiklos perspektyvas.
Baigiantis susitikimui A. Stepankevičiūtė perskaitė Elektrėnų savivaldybės švietimo paslaugų centro darbuotojų kolektyvo, anksčiau įsteigusio TAU, sveikinimą bei linkėjimus.
Kai kurie būsimieji studentai jau užpildė anketas, abejojantiems dar duota laiko apsispręsti. Beje, kultūros centro direktorei pasidomėjus, kiek yra norinčiųjų lankyti universitetą, rankas pakėlė beveik visi. Susidomėję TAU veikla gali užsukti į Vievio KC išsamesnės informacijos arba iš karto atvykti į užsiėmimus.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų