Vievio TAU studentės: norisi pasižmonėti

Rūškaną prieššventinę dieną Vievio kultūros centre (VKC) buvo gera susitikti su šios įstaigos direktore Audrone Stepankevičiūte, Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) kuratorėmis Nijole Leonavičiene ir Audrone Davidavičiene bei studentėmis Karolina Napriene, Alma Sinkevičiene ir pasikalbėti apie gyvenimą aptarti rūpimus klausimus.

Prisiminė Vievio TAU įsteigimą

A. Stepankevičiūtė prisiminė, kad pernai vasario 19 d. įkuriant Vievio TAU dalyvavo apie 40 žmonių, susirinkusiuosius pasveikino Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius. Tąsyk ji akcentavo tarpusavio bendravimo svarbą bei turiningą laisvalaikio praleidimą, informavo, jog universitete veiks Kultūros ir meno, Informacinių technologijų bei Sveiko gyvenimo būdo ir turizmo fakultetai, supažindino su kuratoriais – KC darbuotojais N. Leonavičiene, Mykolu Krasnicku, A. Davidavičiene. Buvo numatyti renginiai, kurie iki šiol vyksta kas savaitę nustatytomis dienomis (pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais) bei valandomis VKC arba Vievio bibliotekoje. Bendramokslių universiteto metraštininke vadinama K. Naprienė neužmiršo paminėti atmintyje likusius renginius, pavyzdžiui, floristinius užsiėmimus, susipažinimą su Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Vievio skyriaus darbu, senjorų savimasažo praktinį užsiėmimą, turiningą ir linksmą aukštaitišką vakaronę, pažintinę kelionę į Vilnių. Be to, pašnekovės pasidalijo dar neišblėsusiais TAU pirmųjų metinių šventimo įspūdžiais.

Kalbėjo apie ateities planus ir aktualijas

Pasak pokalbio dalyvių, pagyvenusių žmonių universitetas kryptingai dirba pagal sudarytus planus. N. Leonavičienė teigė, kad pasitaikančias finansines problemas sprendžia vietoje, atkreipė dėmesį, jog siekia varžytis su kitais senjorais ne tik vietos, bet visos savivaldybės lygiu. Pašnekovės pasidžiaugė, jog didėja dažniau pasižmonėti norinčių studentų skaičius.
Tuo tarpu A. Davidavičienė atkreipė dėmesį, jog Vievyje vis labiau populiarėja šiaurietiškas vaikščiojimas su lazdomis. Sąlygos tam palankios, ypač miesto paežerėje. Tik ar negalėtų savivaldybės valdžia ten sutvarkyti pelkėtą vietą: juk poilsinio tako pratęsimui, jos manymu, ypač didelių lėšų nereikėtų. Tuomet ne tik sveiko gyvenimo būdo propaguotojai, bet ir kiti gyventojai būtų dėkingi. Galbūt politikai prisimintų, jog ir Vievyje yra nemažai į elektrėniškius pavydžiai žvelgiančių dviratininkų, taip pat norinčių turėti saugią dviračių trasą kad ir apie minėtą vandens telkinį...

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų