TRUMPA ELEKTRĖNŲ SENIŪNIJOS APŽVALGA

2023 m. gruodžio 28 d. Elektrėnų seniūnijoje įvyko naujai išrinktų seniūnaičių sueiga, kurios metu Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas susipažino su seniūnaičiais, apžvelgė tolimesnio darbo siekius ir trumpai aptarė aktualius klausimus.

ü  Seniūnaičiams iškilmingai įteikė pažymėjimus bei atminimo dovanėles ir palinkėjo darnaus bendradarbiavimo. Seniūnaičiai pagal seniūnaitijas: Senamiesčio – Birutė Grybauskienė, Centro – Arnas Kanapka, Naujamiesčio – Nerijus Kobelevas, Geibonių – Virginijus Brazys, Žebertonių – Rasa Krukonienė ir Abromiškių – Lina Bernatavičienė.

 

 

 

 

 

ü  2024 m. vasario 28 d. Elektrėnų seniūnijos patalpose įvyko jau antrasis susitikimas su seniūnaičiais, kurio metu seniūnas Antanas Šalkauskas pristatė Elektrėnų seniūnijos 2023 m. veiklos plano įgyvendinimo ataskaitą. Seniūnaičiai pastabų nepateikė ir įgyvendinimo ataskaitai pritarė. Sueigos dalyviai, posėdžiaudami, aptarė ir kitus aktualius klausimus.

 

 

 

ü  2024 m. kovo 6 d. Elektrėnų seniūnijos seniūnaičiai dar kartelį rinkosi prie vieno bendro stalo aptarti Elektrėnų seniūnijos 2024 m. veiklos plano projektą, kurį pristatė seniūnas Antanas Šalkauskas. Seniūnaičiai teikė savo pasiūlymus dėl veiklos plano projekto ir atsižvelgiant į finansinę plano dalį per metus, bus vykdomi seniūnaičių siūlomi darbai. Su veiklos planu bus galima susipažinti visiems, kai jis bus patvirtintas ir paskelbtas viešai Elektrėnų savivaldybės puslapyje.

 

 

 

Ir pabaigai primename, kad š. m. balandžio 11 d. 17.30 val. visi gyventojai yra kviečiami į Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salę susitikimui su Elektrėnų savivaldybės ir administracijos vadovais, skyrių vedėjais bei seniūnijos atstovais. Visų lauksime.

 

 

Elektrėnų seniūnijos specialistė

Lina Akulevičiūtė <- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų