Tarptautinė vaikų gynimo diena

Jaunimo organizacija „Elektrėniečiai“ įgyvendino projektą „Jaunimas atsakingai!“, finansuotą Elektrėnų savivaldybės administracijos Jaunimo veiklos skatinimo programos lėšomis.

Birželio 1-ąją kartu su Elektrėnų savivaldybės administracija, Elektrėnų kultūros centru, Elektrėnų pradine mokykla ir VšĮ „A Vektorius“ prie Elektrėnų kultūros centro suorganizavo renginį, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.
Šventę pradėjo Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai, jie sudainavo dainą, šoko masinį nuotaikingą šokį.
Vėliau į šventę susirinkę vaikai ir jų tėveliai pateko į nuostabią pasakų šalį, po kurią keliauti padėjo Karlsonas, Peliukė Minė, Šrekas, klounai, piratai, princesės, raganaitės ir kiti personažai. Karlsonas, užlipęs ant stogo, pūtė muilo burbulus, linksmino vaikučius ir tėvelius, Minė kvietė visus žaisti ir šokti, mažiausieji galėjo pasidžiaugti šokinėdami ant batuto ar piešdami pasakų šalį kreidelėmis, kiti išbandė savo jėgas traukdami virvę, mušdami kėglius ar griaudami piratų vienkartinių puodelių pilis.
Pasveikinti vaikų atvyko meras Kęstutis Vaitukaitis, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldutė Jaseliūnė, Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij, vėliau prie renginio prisijungė ir vicemeras Arvydas Vyšniauskas, persirengę pasakų personažais.
Renginyje dalyvavę vaikai buvo apdovanoti saldumynais (Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyriaus dalytais javainiais ir Elektrėnų savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus dalytais ledais).
Karlsonas ir Minė, atsisveikindami iki kitų metų, vaikus kvietė pašokti „Ančiukų šokį“, kurį nuotaikingai šoko ne tik pilna aikštė vaikų, bet ir jų tėveliai, palinkėjo smagiai praleisti atostogas.

Organizatoriai<- Grįžti į atgal