Susitikimas su karo policininkais

Lapkričio 23-ioji – Lietuvos kariuomenės diena. 1918 m. išleistas pirmasis įsakymas kurti Lietuvos ginkluotąsias pajėgas – sukurta kariuomenė.

Kiekvienais metais visi Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokiniai šia proga laukia susitikimų su kariais.
Šiais metais į mokyklą atvyko du labai šaunūs Karo policijos Vilniaus įgulos atstovai: seržantai Juozas Gudelis ir Audrius Žegelis. Juozas Gudelis, kuris yra baigęs mūsų mokyklą, išsamiai papasakojo apie Karo policijos veiklą, funkcijas, rodė nuotraukas, filmus. Visi norintys galėjo iš arčiau apžiūrėti specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus, kuriuos savo tarnyboje gali naudoti karo policininkai.
Lauke svečiai pasakojo apie specialiosios paskirties lengvąjį automobilį „Škoda Superb“ ir karinį visureigį „HMMWV“ („Hummer“), kurie pažymėti užrašais MP ir Karo policija. Karinėje transporto priemonėje galėjome pasėdėti, pasižiūrėti pro atdarą liuką – pasijausti tikrais karo policininkais!
Karo policininkai atsivežė prizų: visi, teisingai atsakę į klausimus, galėjo juos laimėti.
Tą dieną visi vaikai – nuo ikimokyklinio ugdymo grupės iki 10 klasės mokinių – aptarinėjo karo policininkų darbą. Manau, kad tokie susitikimai skatina didžiuotis savo valstybe bei puikia Karo policija!
Dėkojame mokyklos istorijos mokytojoms Inai Žigutienei ir Laimutei Pluščauskienei, kurios suorganizavo šį įdomų susitikimą.

Miglė Maleckaitė
7 kl. mokinė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų