Surengė akciją „Durys į niekur“

Birželio 13 d. Vievio seniūnija (vad. Zenonas Pukėnas) ir VšĮ reabilitacijos centras „Naujas gyvenimas“ (vad. Marius Balčiūnas) surengė akciją „Durys į niekur“.

Renginyje kartu su dešimčia giltinėmis persirengusių akcijos dalyvių dalyvavo Kalnaberžės kaime (Kėdainių r.) įsikūrusios analogiškos įstaigos „Vilties žiburys“ atstovė, 10 metų čigonų tabore socialine darbuotoja dirbusi, „narkomanų mama“ save nūnai vadinanti Zofija Lučunienė.
Prevencinis renginys vyko sporto aikštyne prie seniūnijos, miesto centrinėse gatvėse, prie turgelio, didžiųjų parduotuvių. Sporto aikštyne kalbėjo Z. Lučunienė, savo karčia patirtimi dalijosi M. Balčiūnas. Papasakojęs apie narkotikų žalą, jis pabrėžė, jog iš priklausomybės liūno išsikapstė nelengvai, akcentavo, kad su šia blogybe taikstytis negalima. M. Balčiūnas informavo apie Elektrėnų savivaldybėje veikiančius reabilitacijos centrus, neseniai įkurtą moterų centrą, apie galimybes kreiptis pagalbos dėl priklausomybių, pateikė mirčių nuo narkotikų statistiką.
„Narkotikai – tai mirtis“ – tokią žinią mieste skleidė „Naujo gyvenimo“ steigėjas ir vadovas. Savo gyvenimo istorijomis dalijosi ir kiti renginio dalyviai.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal