Sportiška šeima puoselėja sveiką gyvenimo būdą

„Elektrėnų žinios“ ne kartą rašė apie sektiną Pilypiškėse (Vievio sen.) gyvenančio latvio Ričardo Kvedaravičiaus, jo žmonos Neringos, sūnaus Norberto ir dukros Elinos aktyvų sveikuolišką gyvenimo būdą.

Susitikus Ričards papasakojo, jog birželio 6 d. kartu su porininku Artūru Ševeliovu dalyvavo sostinėje vykusiose urbanistinio multisporto varžybose „Vilnius Challenge“. Kone devynias valandas savo jėgas bandę orientacinio dviračių sporto, alpinizmo ir kitose rungtyse, vyrai elitinėje grupėje surinko 60 taškų iš 80 ir užėmė 6 vietą.
Pašnekovas prisiminė ir ankstesnius savo bei šeimos sportinius žygius. Antai gegužės 10 d. Trakuose vykusiame pusmaratonyje jis bėgo 25 km, žmona Neringa – 10 km, vaikai – 1 km distancijas. „Tuomet kartu pradėjome bėgti, kartu ir sėkmingai baigėme, tad visiems buvo smagu“, – džiaugėsi vyras.
Gegužės pradžioje kino miestelyje „Cinevilla“ (Latvija) vykusiose stipruolių varžybose Latvijos nepriklausomybės dienai paminėti aktyviai palaikomas šeimos narių ir giminaičių Ričards įveikė 13 km su kliūtimis ir 300 elito sportininkų grupėje užėmė penktą vietą. Be to, išbandė jėgas komandiniame orientaciniame bėgime Anykščiuose, varžybose „Pažink Panevėžį“ su pirmą kartą dalyvavusiu Nerijumi Turevičiumi per 6 val. įveikė 70 km.
Aktyviai sportuojantis bei sveiką gyvenimo būdą puoselėjantis Ričards Kvedaravičius ir vasarą nestokoja įvairių sumanymų.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal