Šilčiausi žodžiai mamoms

Tegul saulutės spindulių
Tau niekad nepristinga, mama!
Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių...
Tik būki laimingiausia, mano mama!

Šilčiausius žodžius balandžio 30 d. Gilučiuose vykusiame renginyje vaikučiai tarė savo MAMYTĖMS.
Mokytojų Ritos, Rasutės ir Aldonos padedami jie paruošė programėlę.
Kultūros renginių organizatorės Vidos papuoštoje salėje buvo smagu šokti, dainuoti, vaidinti.
Mamos, gavusios savo vaikų rankelėmis pagamintas dovanėles, buvo laimingos. Šventės pabaigoje visi klausėsi meno mokyklos mokinių koncerto, kurį parengė Jovita Janavičiūtė.

Vyr. mokytoja Rasutė Jarockienė

Kazokiškėse paminėta Motinos diena

Gegužės 3 d. Kazokiškių kultūros namuose vyko šventinis koncertas Motinos dienai paminėti.
Koncertą pradėjo mažieji ikimokyklinukai (mokyt. R. Petravičienė), kurie padeklamavo keletą eilėraščių. Vaikų dienos centro vaikai padainavo dainelę (mokyt. I. Klimantavičienė ir K. Bartaševičiūtė). Visiems patiko vaikų pramoginiai šokiai (vad. D. Pileckienė). Įteikę savo rankų darbo dovanėles, vaikai pašokdino mamas ir močiutes. Po to visi žiūrėjo pradinių klasių mokinių vaidinimą „Stebuklų šalis“.
Mamos liko patenkintos gražia ir nuoširdžia švente.

Daiva Pileckienė

Gėlių žiedai mamoms

Motina – tai brangiausia, ką mes turime šioje žemėje. Jei ne jos rūpestėlis – nežydėtų šiandien gėlės.
Taip dainavo mažieji kietaviškiečiai, sveikindami mamas ir močiutes po šv. Mišių Švč. Trejybės bažnyčioje. Jie pristatė muzikinę-litaratūrinę kompoziciją, skirtą motinos dienai, kurią parengė bibliotekos vedėja Janina Černiauskienė ir renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė. Visas motinas taip pat sveikino naujasis Kietaviškių parapijos klebonas Aurymas Tarasevičius. Pagerbtos mamos iš bažnyčios išėjo su gėlės žiedeliu rankose ir šiluma širdyse.
Tesidžiaugia tie, kurie tebeturi mamas čia, šioje žemėje. Teprisimena su meile ir dėkingumu tie, kurie tegali aplankyti į anapusybę išėjusių motinų ir tėvų kapus, tėviškę. Čia pavasariais sužaliuoja beržai, kurių sulą gėrėme vaikystėje, čia vis dar pražysta mamos sodintos gėlės, ir kuklus neužmirštuolės žiedas primena jos rankų darbštumą, širdies gerumą ir atlaidumą, jos akis, kuriose visada galėjai skaityti meilę, supratingumą, galėjai pasitikrinti, ar teisingai gyveni savo gyvenimą.

Irena Petkevičienė

Koncertas „Gražiausi žodžiai mamai“

Mamos diena – viena gražiausių ir prasmingiausių švenčių Lietuvoje.
Mama – žmogus, be kurio daugelis neįsivaizduojame savo gyvenimo. Su ja siejasi gražiausi ir mieliausi vaikystės prisiminimai. Balandžio 29 d. Vievio gimnazijos aktų salėje vyko koncertas „Gražiausi žodžiai mamai“. Vaikai savo mamas stebino dainomis, eilėraščiais, šokiais, išsakė nuoširdžiausius linkėjimus. Renginį vedė 2b kl. moksleivė Žeimantė Straševičiūtė ir 2a kl. moksleivis Tomas Bartušis. Kvapniausi žiedai, skambiausi žodžiai, gražiausios eilės tądien buvo skiriama mamoms. O mums, vaikams, taip gera buvo regėti besišypsančius mamų veidusir spindėte spindinčias akis. Šokius ir dainas dovanojo Vievio lopšelio-darželio „Eglutė“ auklėtiniai (vad. D. Ramanauskienė), Vievio pradinės mokyklos ir kultūros centro atlikėjai (vad. D. Petkevičienė ir A. Stepankevičiūtė), Vievio gimnazijos moksleiviai (vad. D. Davidavičienė, L. Ginelevičienė ir V. Galiauskienė). Gimnazijos skaitykloje grožėjomis moksleivių ir technologijų mokytojos D. Šumskienės paroda „Dėkoju Tau už džiaugsmo valandėlę“.
Dėkojame mamoms, vaikams ir jų vadovėms, svečiams, renginio vedėjams, žiūrovams už nuoširdumą. Visų šventės dalyvių atmintyje dar ilgai išliks gražios, šiltos renginio akimirkos.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų