Semeliškių Kaziukas

Kovo 6 d. Semeliškių gimnazijoje jau 17-ą kartą šurmuliavo Kaziuko mugė.

Tai pati smagiausia pavasario šventė, į kurią susirenka ne tik gimnazijos mokinai ir mokytojai, bet ir miestelio gyventojai. Mugę tradiciškai organizavo Jaunųjų muziejininkų būrelio nariai ir vadovė Meilutė Rašimienė. Mugės dalyviai galėjo ne tik pirkti ir parduoti, bet ir varžytis įvairiose rungtyse.
Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti prizais. Už prizus dėkojame seniūnui Arūnui Kanapeckui, o už smagią muziką – buvusiam mokiniui Antanui Petrusevičiui.
Mokinių darbai džiugino lankytojų akis ir širdis. Mugėje buvo gausu dirbinių iš medžio: suoliukų, pjaustymo lentelių, inkilų, buvo prekiaujama verbomis, nėriniais, papuošalais iš karoliukų, popieriaus gaminiais, atvirukais.
Smaližiai galėjo ne tik vietoje paskanauti spurgų, keksiukų, trispalvių vaflių, bet ir namiškiams parnešti. Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis. Jeigu kam pinigėlių pritrūko, tai nemokamai gerą nuotaiką, šypseną ir naujų idėjų išsinešė.
Dėkojame mokytojams, tėveliams, mokiniams, miestelio gyventojams, visiems dalyvavusiems tradicinėje Semeliškių Kaziuko mugėje.

Meilutė Rašimienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų