Padėkos koncertas

„Jeigu Tau bus gerai,
Tavo juoko angelai
Apkabins tuos, kurie bus šalia“

Šie dainos žodžiai tapo baigiamuoju akordu Vievio kultūros centro Padėkos koncerte.
Dainavo visi: organizatoriai, choristai, žiūrovai, apkabinę vienas kitą, koncerto svečiai. Šis Padėkos koncertas jau tradicinis – daugiau kaip dešimtmetį juo baigiami kalendoriniai metai. Tai Vievio kultūros centro darbuotojų dovana rėmėjams, partneriams, bičiuliams, aktyvistams, miestelėnams, visiems tiems, kurie nebuvo abejingi mūsų miesto kultūriniam gyvenimui, tiems, kurie ir patys buvo aktyvūs to gyvenimo dalyviai. Vievio kultūros centro darbuotojai visada pasistengia pradžiuginti žiūrovus pasikviesdami garsius atlikėjus. Vien tik per pastaruosius keletą metų mums koncertavo Daiva Steponavičienė-Rugiaveidė, aplodismentais lydėjom kiekvieną vokalinio kvarteto „Inmezzo“ dainą, graudinomės klausydami nuostabaus operos primadonos Juditos Leitaitės balso. O šį kartą šėlom kartu su charizmatiškuoju grupės „El Fuego“ dainininku Jonu Sakalausku ir jo partnere Agne Sabulyte.
Startą šventiniam vakarui davė, kaip įprasta, visų pamėgtas kamerinis choras „Con moto“. Jo atliekama tradicinė kalėdinė giesmė „Tyli naktis“ iškart visus nuteikė rimčiai, susikaupimui ir šventinių stebuklų laukimui. Apie šį kolektyvą galiu pasakyti tik tiek: esu jo fanė! Kaskart su džiaugsmu klausausi jo taip, lyg girdėčiau pirmą kartą. Šį kartą beveik visa choro koncertinė programa buvo sudėtinga, nauja, jos pagrindą sudarė choro bičiulės kompozitorės Nijolės Sinkevičiūtės ciklas „Kalėdų giesmės“. Dainos buvo palydimos kalėdinių varpelių skambėjimo. Jais skambino mažoji Vėtra, šio kolektyvo vadovės Audronės Stepankevičiūtės dukra, tikiu – būsimoji „Con moto“ choristė. Beje, choristai ne tik dainavo, bet ir skaitė sveikinimus bei palinkėjimus savo klausytojams. Kiekvieną renginio vedėjos Nijolės prie puošnios naujametinės eglutės pakviestą vakaro dalyvį Audronė apdovanojo į eglutės burbulą panašia žvakide su degančia ugnele – šviesos ir gėrio simboliu. Visi buvo pagerbti, niekas nepamirštas.
Visgi dauguma klausytojų su nekantrumu laukė pagrindinių šventės svečių Jono Sakalausko ir Agnės Sabulytės. Pasirodo, „El Fuego“ solistas į Vievį atvyko neatsitiktinai – jį ir Vievio kultūros centro direktorę Audronę Stepankevičiūtę sieja sena draugystė, užsimezgusi bene prieš penkiolika metų. Dabar šį dainininką visa Lietuva žino ne tik kaip ansamblio „El Fuego“ dalyvį, bet ir kaip operos solistą. Į Vievį jį atlydėjo scenos ir gyvenimo partnerė Agnė Sabulytė. Savo charizmatiškumu ir įtaigiu dainavimu dainininkai iškart pavergė klausytojus. Jono Sakalausko atlikta Misterio Ikso arija iš Imrės Kalmano operetės „Cirko princesė“ mums, vyresniems žmonėms, sukėlė daug prisiminimų. Negalėjome nesikvatoti matydami taip artistiškai atliktą Figaro ariją iš Džoakino Rosinio operos „Sevilijos kirpėjas“. O Agnės Sabulytės nepaprastai jautriai padainuota Jurgos arija iš Viačeslavo Ganelino miuziklo „Velnio nuotaka“ ne vienam išspaudė ašarą.
Daug puikios muzikos skambėjo tąvakar. Skirstėmės dainuodami kartu „Tavo juoko angelai“, širdyse linkėdami angelų palaimos ir koncerto organizatoriams, ir visiems dainininkams, ir vieni kitiems...

Karolina Naprienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų