Nešventiškas Naujųjų sutikimas Vievyje

Nemažai dalis Vievio Semeliškių gatvės gyventojų Naujuosius metus sutiko nešventiškai – gruodžio 31 d. artėjant 14 valandai Semeliškių g. (miesto pakraštyje netoli garažų) po gedimo vandentiekio ir kanalizacijos sistemoje liko be vandens.

Komunalininkai gedimą pašalino tik sausio 2 d. 18 val.
Žmonės, žinoma, buvo nepatenkinti. Sausio 1 d. susitikęs pažįstamą vyriškį pasveikinau švenčių proga bei palinkėjau visa ko geriausio. Kalbintasis tik numojo ranka: „Visas miesto kvartalas jau kelias dienas neturi jokio vandens, o tu...“ Ir nuleidęs galvą nuėjo netoli esančių garažų link. Kitądien prie namų sutikti kaimynai paporino, kad jų rūsiai apsemti, smarkiai drėksta namo pamatai ir komunalininkams reikėtų ką nors daryti su šalia esančia jau ilgokai tarnaujančia minėta trasa.
Tokios negatyvios emocijos suprantamos: Naujųjų sutikimo laiku visiškai neteikta viena svarbiausių paslaugų, vandens tiekimas atnaujintas daugiau nei po 50 val.! Šventinė nuotaika buvo sugadinta.
Pasak vietos komunalininkų, taip atsitiko dėl kelių gedimų senoje trasoje, kurią reikėtų renovuoti. Jeigu ji nebus atnaujinta, analogiškų negandų vieviškiai sulauks ir ateityje.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal