Naujųjų sutiktuvės Kietaviškėse

Sakoma, kad kaip sutiksime Naujuosius, taip praleisime ir visus ateinančius metus. Todėl ypač džiugu, kad kietaviškiečiai juos sutiko drauge.

Paraginti bendruomenės pirmininko Zigmo Mažeikos, bendruomenės nariai jau antrus metus Naujųjų išvakarėse buriasi kultūros namuose. Čia groja gyva muzika, žmonės šoka, dainuoja, linksminasi, prisimena prabėgusius metus ir su viltimi laukia ateinančių. Šiais metais šventinį vakarą sulaukėme nemažai bendruomenės narių, dirbančių įmonėse, kurios kasmet remia Kietaviškių seniūnijos renginius. Palydint senuosius, Kietaviškių seniūnė Dovilija Cibulskienė pasidžiaugė 2014 m. nuveiktais darbais, visiems linkėjo gerų metų. Vakaronėje apsilankęs Kalėdų Senelis su Snieguolėmis negailėjo dovanų vaikams ir suaugusiems.
Lygiai dvyliktą valandą susirinkusieji skubėjo į lauką, kėlė taures už naujus Ožkos metus ir grožėjosi fejerverkais. Tik paryčiais žmonės iškeliavo namo, žadėdami kartu sutikti ir kitus metus.
Kietaviškių vaikai šventiniu laikotarpiu taip pat nebuvo pamiršti. Iš karto po šv. Kalėdų į kultūros klubą pasveikinti mažųjų atvyko Kalėdų Senelis bei „Varliukų teatro“ personažai Angelas ir Varna. Jie kartu su vaikais šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius, įteikė dovanėlių.
Tikime, kad bendruomenę suburiančios šventės skatina gražų žmonių tarpusavio bendravimą, supratimą, atjautą, įkvepia naujiems bendriems darbams.

Kietaviškių seniūnijos Kultūrinių renginių organizatorė
Rūta Vaičekonytė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų