Seniūnijos

2023 m. liepos 18 d.

Praūžė Pastrėvio tradicinis vasaros renginys, sukvietęs keliolika kartų daugiau žmonių, nei yra gyventojų pačiame kaime! Garsūs pašnekesiai, skambus juokas, pakili nuotaika, įvairios veiklos, varžybos, šokiai, koncertai liepos 1-ąją į Pastrėvio vasaros šventę sukvietė gerokai virš tūkstančio žmonių. Visi jie buvo kviečiami džiaugtis, linksmintis, dainuoti, šokti - atrasti ir patirti Pastrėvio kraštą vėl ir vėl. Tą dieną Pastrėvyje buvo minimi net trys jubiliejai: Pastrėvio mokyklos 70-

...
2023 m. liepos 18 d.

Tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį, minint Globėjų dieną, birželio 26-liepos 2 dienomis visoje Lietuvoje vyko specialūs vaikų savaitės renginiai - susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Renginių metu visuomenei buvo pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus. Birželio 29 ir 30 dienomis renginiai vyko ir Elektrėnuose.

2023 m. liepos 18 d.
Elektrėnų sav. Priešgaisrinei ir gelbėjimo tarnybai bendradarbiaujant su Elektrėnų švietimo paslaugų centru, 2023 m. birželio 21 d. vaikams iš Ukrainos, gyvenantiems Elektrėnų savivaldybėje, ir lietuviams, grįžusiems iš užsienio, organizavo edukacinę išvyką į Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gaisrinę.
2023 m. liepos 18 d.

Svarbiausioje šalies magistralėje ties Elektrėnais įkurtas paslaugų miestelis toliau plečiasi. Prie ambicingą projektą auginančių nekilnojamojo turto vystytojų "MAD Property“ prisijungusi Estijos elektromobilių infrastruktūros plėtros įmonė "Eleport“ komplekse "Energy Spot Elektrėnai“ įrengs bent šešias naujas greitojo įkrovimo stoteles. Laukiant kol bus įkrauta baterija, čia taip pat bus galima apsipirkti, pavalgyti ir išgerti kavos.

2023 m. birželio 28 d.
2023 m. birželio 10-11 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje "Energetikas“, šurmuliavo tradicinės 27-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 700 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.
2023 m. birželio 28 d.

Šeštadienį Vievio ežero pakrantėje rinkosi neįprastai daug žmonių su botais, grėbliais, pirštinėmis - bendruomenė susivienijo, kad išvalytų miestelio centre esantį ežerą. Iš dugno šiukšles traukė apie 30 profesionalių "Nardymo akademijos“ narų, jiems padėjo apie šimtas gyventojų ar Vievyje veikiančių verslo įmonių darbuotojų. Per dieną surinkta apie 8 kubiniai metrų šiukšlių. Tiek tilptų į nemažą sunkvežimį.

2023 m. birželio 28 d.

1941 m. birželio 14 d. sovietai, okupavę Lietuvą, pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą. Tą dieną išvežta virš 17 000 žmonių. Ištremtas tautos žiedas - inteligentai, pasiturintys ūkininkai, politikai, visuomenės veikėjai, kiti žmonės.

2023 m. birželio 28 d.

Lietuvoje pirmąjį liepos sekmadienį bus minima Globėjų diena. Elektrėnų socialinių paslaugų centro Globos centras kartu su visos Lietuvos globos centrais visą savaitę, birželio 26-liepos 1 dienomis, globėjų (rūpintojų), įtėvių šeimoms ir visuomenei organizuos renginius: susitikimus, paskaitas, akcijas, šventes. Renginių metu bus siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir keisti nuostatas apie vaikų globą, globėjus ir globojamus vaikus.

2023 m. birželio 18 d.

Šių metų birželio 3-ioji Gilučių seniūnijoje buvo ypatinga: šurmuliavo tradicinė vasaros šventė, paminėta Gilučių bendruomenės penkerių metų sukaktis, suorganizuotas pirmasis Elektrėnų savivaldybės bendruomenių Plovo virimo čempionatas. Nuo ankstaus šeštadienio ryto iki vėlaus vakaro sporto aikštyne bei laisvalaikio erdvėje vyko įvairios veiklos - krepšinio turnyras, meno saviveiklos kolektyvų ir Lietuvos popmuzikos atlikėjų pasirodymai, edukacijos vaikams - pritraukusios gausybę vietinių ir sv

...
2023 m. birželio 18 d.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Tėvo dienos proga ordino "Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo tėčius ir globėjus. Už nuopelnus tėvystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, pasiaukojimą ir įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei šalies vadovas apdovanojo 10 tėvų ir globėjų, tarp jų - ir vievietį Kęstą Kasperavičių.

2023 m. birželio 18 d.

Baigiantis Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos (toliau - JRT) jaunuolių 2021-2023 metų kadencijai, gegužės 25 dieną Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje įvyko rinkimai, kurių metu buvo renkami nauji atstovai, 2023-2025 metais atstovausiantys Elektrėnų savivaldybės jaunimui JRT. Susidomėjimas JRT veikla buvo nemažas - į JRT kandidatavo 9 jaunuoliai iš įvairių Elektrėnų savivaldybės mokyklų, tačiau laikantis nustatytų reikalavimų buvo išrinkti šeši jaunuoliai: keturi Viev

...
2023 m. birželio 9 d.

Portalo "Statyba ir architektūra“ kartu su Elektrėnų savivaldybe organizuotas konkursas "Žalioji banga. Urbanistinės idėjos Lietuvai“ baigėsi. Unikalaus Semeliškių miestelio Elektrėnų savivaldybėje tvarios renovacijos projektas galės tęstis. Komisija išrinko prizininkus, o savivaldybė galės planuoti tolesnius atnaujinimo darbus panaudojant medinės architektūros sprendimus, numatytus būtent šioje vietoje.

2023 m. birželio 1 d.
Gegužės 8 dieną 10 valandą nuo Katedros aikštės Vilniuje pajudėjęs Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos ekipažas su savanoriais, kurių tikslas - aplankyti visas 60 savivaldybių Lietuvoje, gegužės 19-osios rytą apsilankė ir Elektrėnuose.
2023 m. birželio 1 d.

Bendruomeniškumą puoselėjantis lietuviškas prekybos tinklas "Maxima“ išrinko jau devintus metus vykstančio konkurso "Mes - bendruomenė“ nugalėtojus. Po ekspertų komisijos vertinimo ir atviro balsavimo internete, išrinkti 16 projektų, tarp kurių net 4 dzūkų bendruomenės, kurių įgyvendinimui "Maxima“ skiria 120 tūkst. eurų.

2023 m. birželio 1 d.

Gegužės 18 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH) vyko dešimtasis čempionatas "Makaronų tiltai 2023“. Jo metu buvo statomi tiltai iš makaronų ir aiškinamasi, kuris iš jų atlaikys didžiausią apkrovą. Pirmąją vietą užėmė Vievio gimnazijos komanda "Vievio tiltai“, kurios tiltas atlaikė 275 kg.