Seniūnijos

2023 m. rugsėjo 16 d.
2023 m. rugsėjo 16 d.

Saulėtą, šiltą Rugsėjo 1-ąją visose Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigose vyko spalvingos šventės, kuriose lankėsi savivaldybės valdžios atstovai, Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai. Renginiuose, kuriuose nedalyvavo meras Gediminas Ratkevičius, buvo perduoti jo sveikinimai, pirmokėliams įteikti Elektrėnų savivaldybės administracijos įsteigti pirmoko krepšeliai.

2023 m. rugsėjo 16 d.

Rugsėjo 2-ąją Elektrėnuose nuvilnijo pirmą kartą organizuotas Chorų ir ansamblių festivalis "Pasaulio tautų melodijos“, kuriame nuostabiausius kūrinius dovanojo net aštuoni chorai iš įvairių Lietuvos miestų. Organizatorius - Elektrėnų kultūros centras - suvienijo jėgas su Elektrėnų bendruomene "Elektrėnų kraštas“, kuri tą pačią dieną organizavo miesto šventę "Pasispirk 2023“.

2023 m. rugsėjo 5 d.

Rugpjūčio 25-26 dienomis Elektrėnuose, "Vaikų pasaulio“ amfiteatre, vyko įspūdinga muzikinė bliuzo ir džiazo laboratorija. Abiejų vakarų melomanus džiugino grupės ir solistai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

2023 m. rugpjūčio 31 d.

Semeliškių XXII festivalio "Nuo Lauryno iki Roko“ renginiai buvo tokie žavingai spalvingi, tarsi šviesiais potėpiais teptukais išdailinti visą savaitę vykusio VI tapybos plenero dalyvių darbų. Ir, žinoma, vainikuoti Šv. Roko atlaidais, prie kurio stebuklais garsėjančio Semeliškių bažnyčios pagrindiniame altoriuje saugomo paveikslo meldžiamasi prašant išgijimų - fizinių ir sielos...

2023 m. rugpjūčio 31 d.
Maždaug 10 mln. eurų kainavę Senjorų globos namai baigiami statyti vos už 20 minučių kelio nuo sostinės nutolusiame Vievyje. Kaip ir buvo planuota, jie savo veiklą turėtų pradėti šių metų spalį, jau prasidėjo pirminės vietų rezervacijos.
2023 m. rugpjūčio 31 d.

Rugpjūčio viduryje lietuviai nuo seno šventė vasaros ir rudens sandūrą, kai svarbiausi lauko darbai jau buvo nudirbti. Žolinė (Dzūkijoje - Kopūstinė) - tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinių švęsti susirinkdavo vi

...
2023 m. rugpjūčio 31 d.

Rugpjūčio 14-osios vakarą prasidėjęs Semeliškių festivalis "Nuo Lauryno iki Roko“ įgauna pagreitį. Semeliškių Šv. Lauryno bažnyčioje koncertavo vyrų ansamblis "Fratres“, vadovas Vitalij Neugasimov; Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios Gospel choras, vadovė Kristina Žaldokaitė. Sodyboje (Užupio g. 31) koncertavo Rūta Ščiogolevaitė (vokalas), Paulius Zdanavičius (fortepijonas), Vytautas Skudas (trimitas). Festivalio metu vyksta VI tapybos pleneras, kuriame dalyvauja dailininkai: Adelė Kasput

...
2023 m. liepos 29 d.
2023 m. liepos 25 d.

Liepos 6-ąją - Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną - į šventinius renginius vartus atvėrė Elektrėnai. Prie paminklo, skirto 1944-1953 metais žuvusiems už Lietuvos laisvę, Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius, mero pavaduotoja Inga Kartenienė, administracijos direktorė Jekaterina Goličenko, mero patarėjas Gintaras Jančiauskas, Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas padėjo gėlių ir uždegė atminimo žvakutes.

2023 m. liepos 18 d.

Praūžė Pastrėvio tradicinis vasaros renginys, sukvietęs keliolika kartų daugiau žmonių, nei yra gyventojų pačiame kaime! Garsūs pašnekesiai, skambus juokas, pakili nuotaika, įvairios veiklos, varžybos, šokiai, koncertai liepos 1-ąją į Pastrėvio vasaros šventę sukvietė gerokai virš tūkstančio žmonių. Visi jie buvo kviečiami džiaugtis, linksmintis, dainuoti, šokti - atrasti ir patirti Pastrėvio kraštą vėl ir vėl. Tą dieną Pastrėvyje buvo minimi net trys jubiliejai: Pastrėvio mokyklos 70-

...
2023 m. liepos 18 d.

Tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį, minint Globėjų dieną, birželio 26-liepos 2 dienomis visoje Lietuvoje vyko specialūs vaikų savaitės renginiai - susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, filmų peržiūros ir kt. Renginių metu visuomenei buvo pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus. Birželio 29 ir 30 dienomis renginiai vyko ir Elektrėnuose.

2023 m. liepos 18 d.
Elektrėnų sav. Priešgaisrinei ir gelbėjimo tarnybai bendradarbiaujant su Elektrėnų švietimo paslaugų centru, 2023 m. birželio 21 d. vaikams iš Ukrainos, gyvenantiems Elektrėnų savivaldybėje, ir lietuviams, grįžusiems iš užsienio, organizavo edukacinę išvyką į Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gaisrinę.
2023 m. liepos 18 d.

Svarbiausioje šalies magistralėje ties Elektrėnais įkurtas paslaugų miestelis toliau plečiasi. Prie ambicingą projektą auginančių nekilnojamojo turto vystytojų "MAD Property“ prisijungusi Estijos elektromobilių infrastruktūros plėtros įmonė "Eleport“ komplekse "Energy Spot Elektrėnai“ įrengs bent šešias naujas greitojo įkrovimo stoteles. Laukiant kol bus įkrauta baterija, čia taip pat bus galima apsipirkti, pavalgyti ir išgerti kavos.

2023 m. birželio 28 d.
2023 m. birželio 10-11 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje "Energetikas“, šurmuliavo tradicinės 27-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 700 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.