Seniūnijos

2014 m. vasario 3 d.
Sausio 28 dieną vykusiame Vievio bendruomenės susitikime su valdžios atstovais dar kartą aptartas kultūros centro klausimas.
2014 m. sausio 30 d.
Sausio 25 d. Elektrėnų kultūros centre buvo surengtas Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) "Bočiai“ Elektrėnų bendrijos ataskaitos ir rinkimų susirinkime pirmininkė Birutė Kizienė apžvelgė pastarųjų metų darbą.
2014 m. sausio 29 d.

Rytinis autobusas Vilnius-Kaunas trumpam stabtelėjo mažame pakelės miestelyje. Vievis - šio miestuko jaukumas kažkaip giliai užkabino ir suvirpino mano širdį.

2014 m. sausio 28 d.
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centras savaitgalį sulaukė dviejų pranešimų apie 3 Kuršių mariose įlūžusius žvejus. Šie įvykiai nesibaigė tragedija ir žvejai buvo išgelbėti, bet parodė, kad išsiruošusieji žvejoti ant ledo nepakankamai pasirūpina savo saugumu.
2014 m. sausio 28 d.
Sausio 21 d. Vievio meno mokykla (Vievio MM) miesto bibliotekoje pristatė tradicinį muzikavimą bei rankdarbių parodą "Tautos tradicijų taku“.
2014 m. sausio 27 d.
Sausio 16-osios vakarą Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje rinkosi tautodailininkės, etnokultūrologės, poetės Onos Rasutės Šakienės draugai, talento gerbėjai - visi, norėję pasveikinti menininkę naujos knygos išleidimo proga.
2014 m. sausio 24 d.
Sausio 17-ąją gyventojai gausiai rinkosi Elektrėnų kultūros centro salėje, kurioje vyko savivaldybės Metų žmonių apdovanojimai.
2014 m. sausio 24 d.
Žiemiškai gražų, nors ir speiguotą, sausio 21-osios vakarą Elektrėnų viešojoje bibliotekoje svečiavosi ir į šiltą renginį elektrėniečius sukvietė kaišiadorietis Jonas Katkevičius.
2014 m. sausio 16 d.
Sausio 12-13 d. Elektrėnuose ir Vievyje vyko renginiai, skirti Laisvės gynėjų dienai paminėti.
2014 m. sausio 16 d.
Šiais metais, minint Laisvės gynėjų dieną, visoje šalyje vyko pilietinė akcija "Neužmirštuolė“, kurioje dalyvavo ir Semeliškių vidurinės mokyklos Pastrėvio skyriaus mokiniai ir mokytojai.
2014 m. sausio 16 d.
Sausio 13 d. Kazokiškių seniūnijos salėje vyko renginys Laisvės gynėjų dienai paminėti.
2014 m. sausio 16 d.
Šiais metais popietėje "Dainuojanti revoliucija“, skirtoje Sausio 13-osios įvykiams atminti, dalyvavo jaunimas ir vaikai, kurie gimė nepriklausomoje Lietuvoje ir tuomečius įvykius žino tik iš istorijos vadovėlių ir pasakojimų.
2014 m. sausio 16 d.
Gruodžio 29 d. Elektrėnų "Caritas“ suorganizavo susitikimą - kalėdinę popietę Semeliškių parapijos žmonėms.
2014 m. sausio 9 d.
Visą gruodžio mėnesį Elektrėnų parapijos Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje vyko gerąja tradicija tapusi Lietuvos "Carito“ ir vyskupijų "Carito“ centrų organizuojama vargstančiųjų paramos akcija "Gerumas mus vienija“.
2014 m. sausio 9 d.
Jau ne pirmus metus Abromiškių bendruomenės nariai ir jų artimieji bei svečiai mielai laukiami sutikti Naujuosius Abromiškių svirne.