Seniūnijos

2014 m. rugsėjo 1 d.

Ramus jūros ošimas, tolumoje žuvėdrų klyksmas, tarp pirštų byrantis smėlis ir jūros kvapas ore... Kas gi nenorėtų tokių atostogų?

2014 m. rugpjūčio 31 d.

Jau rašėme, ką Elektrėnų savivaldybės žmonių bendrijos "Spindulys“ (vad. Zita Miguliova) nariai veikė vasaros pradžioje, dabar pasidomėjome, kaip jie leido laiką liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

2014 m. rugpjūčio 29 d.

Rugpjūčio 22 d. Kazokiškėse surengta graži šventė: buvo paminėtos 405-osios kaimo metinės, palydėta vasara ir atidarytas universalusis daugiafunkcis centras (UDC).

2014 m. rugpjūčio 22 d.

Rugpjūčio 20 d. Lietuvos pensininkų sąjungos "Bočiai“ Elektrėnų bendrija (vad. Birutė Kizienė) atsisveikino su vasara.

Buriuotojų klubo "Poseidonas“ patalpose vykusiame renginyje dalyvavo apie 30 žmonių.

2014 m. rugpjūčio 22 d.

Šiuo metu pasakyti, kad Elektrėnuose nieko nevyksta, būtų tikrai klaidinga - lygiagrečiai autostrados einančioje Šviesos gatvėje jau kurį laiką verda statybos.

2014 m. rugpjūčio 14 d.

Kaip ir kiekvienais metais, visą liepos mėnesį Rytų kovos menų sporto klubas "Pantera“ organizavo vaikų vasaros stovyklą. Prieš įrengiant stovyklavietę, buvo surinkti kalnai "poilsiautojų“ paliktų šiukšlių, sutvarkyta pakrantė, kurioje vėliau iškilo palapinių miestelis...

2014 m. rugpjūčio 14 d.
Elektrėnų savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą "Vievio miesto gatvių apšvietimas.“
2014 m. liepos 31 d.
Abromiškių kaimo bendruomenė liepos 18-19 d. tradiciškai atšventė kaimo 443-ąsias metines bei paminėjo Oršos mūšio 500-mečio sukaktį.
2014 m. liepos 8 d.
Birželio 27 d. Elektrėnų savivaldybės žmonių bendrijos "Spindulys“ (ESŽB, vad. Zita Miguliova) nariai ruošėsi išvykai į gamtą. Pakalbinome bendrijos vadovę, kuri papasakojo apie "Spindulio“ veiklą.
2014 m. liepos 3 d.
Jau tradiciškai liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, miestų ir miestelių aikštėse vėl skambės mūsų valstybės himnas - "Tautiška giesmė“.
2014 m. liepos 1 d.
Joninių išvakarėse, šeštadienį, Elektrėnų žvejai bei svečiai iš kitų miestų sukryžiavo meškeres Elektrėnų vandens saugyklos šaltajame kanale prie elektrinės.
2014 m. birželio 29 d.
Didžiausią poveikį vaiko vystymuisi, jo vertybių formavimuisi, pirminei socializacijai daro šeima. Tačiau šiandieninėje visuomenėje, esant sudėtingoms ekonominėms ir socialinėms gyvenimo sąlygoms, šeimos tampa pažeidžiamos, jose atsiranda įvairių materialinių ir psichologinių problemų.
2014 m. birželio 19 d.
1941 metų birželio 14-oji diena, kai Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą, kurių metu svetur buvo išvežta apie 18500 žmonių. Lietuvoje ši data minima kaip Gedulo ir vilties diena, kurią prisimename tremtyje žuvusius tautiečius.
2014 m. birželio 17 d.
Birželio 5 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi Kauno rajono savivaldybės Socialinių reikalų komiteto pirmininkė, socialinės srities įstaigų vadovai ir savivaldybės administracijos socialinę sritį kuruojantys valstybės tarnautojai.
2014 m. birželio 13 d.
Praėjusią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio kietaviškiečiai ir svečiai dalyvavo Kietaviškių 510 metų jubiliejiniuose renginiuose, kuriuos suorganizavo seniūnija ir bendruomenė. Šia proga išleista leidinukas "Kietaviškės“, pagaminta suvenyrų su Kietaviškių atributika.