Seniūnijos

2023 m. lapkričio 23 d.

Lapkričio 8-ąją Vievyje, Semeliškių g. 3, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos kaimynystėje, atidaryta Vilniaus regiono Vievio greitosios medicinos pagalbos pastotė.

Elektrėnų savivaldybei priklausančiame renovuojamame pastate Vievyje nuo šiol veiks ne tik Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba (PGT), bet ir Greitosios medicinos pagalbos (GMP) tarnyba. Dviejų tarnybų (GMP ir PGT) įsikūrimas po vienu stogu sukurs gerą sinergiją gelbstint žmones.

2023 m. lapkričio 1 d.
2023 m. spalio 21 d. Vilniuje, Antakalnio kapinėse, Lietuvos žmonės amžinybėn palydėjo partizaninio pasipriešinimo sistemos kūrėją, kovotoją už Lietuvos laisvę pulkininką Juozą Vitkų-Kazimieraitį.

2023 m. lapkričio 1 d.

Spalio 23-iąją Elektrėnuose vyko renginys jaunimui "Interaktyvios profesijų žaidynės“, kuriame buvo kviečiami dalyvauti savivaldybės bendrojo ugdymo bei profesinių mokyklų 9-12 klasių mokiniai, susibūrę į mišrias komandas. Renginio veiklos vyko pagal ESFA projektą "Karjeros specialistų tinklo vystymas“; lėšų mokinių dovanoms skyrė Elektrėnų švietimo paslaugų centras.

2023 m. spalio 26 d.

Kiekvienais metais antrąjį spalio šeštadienį įvairiais renginiais ir akcijomis minima Europos organų donorystės diena. Taip siekiama atkreipti žmonių dėmesį į organų donorystės temą ir prasmę, nes be gyventojų pritarimo sudėtingas donorystės procesas negalėtų vykti. Organų donorystės idėjai skleisti šiais metais vienijosi net 27 Lietuvos savivaldybės ir žalia spalva, simbolizuojančia viltį, apšvietė reikšmingiausius miestų ir miestelių objektus: pastatus, tiltus, bažnyčias, alėjas, ir rinkosi į

...
2023 m. spalio 26 d.

Pirmą kartą rengiamuose Valstybinės kultūros paveldo komisijos apdovanojimuose "Paveldo DNR“ įvertinti geriausiai tvarkomi kultūros paveldo objektai, labiausiai šioje srityje pasižymėję žmonės ir sėkmingiausios iniciatyvos bei darbai. Taip pat išdalintos padėkos paveldo bendruomenės atstovams iš visos Lietuvos.

2023 m. spalio 16 d.

Spalio 4 d. Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos salėje paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Į šventę susirinkusių mokytojų ir švietimo įstaigų vadovų pasveikinti atvyko Seimo narės Silva Lengvinienė ir Edita Rudelienė, meras Gediminas Ratkevičius, vicemerė Inga Kartenienė, Administracijos direktorė Jekaterina Goličenko, mero patarėjas Dovydas Bliujus, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Džeraldas Dagys ir darbuotojai, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Edvardas Baleišis, Elektrėnų "Ver

...
2023 m. spalio 16 d.

Rugsėjo 27 d. Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos salėje paminėta Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Profesinės šventės proga susirinkusiuosius pasveikino Seimo narė Edita Rudelienė, meras Gediminas Ratkevičius, vicemerė Inga Kartenienė, Administracijos direktorė Jekaterina Goličenko, mero patarėjas Dovydas Bliujus, Socialinės paramos skyriaus vedėja Violeta Šimkūnienė ir padėkojo darbuotojams už nelengvą darbą, rūpestingumą ir pagalbą Elektrėnų savivaldybės gyventojams.

...
2023 m. spalio 16 d.

Tradiciškai paminėtos Pasienio policijos sargybinio Jurgio Kybarto žūties metinės. Pasienietis buvo nukautas 1931 m. spalio 4 d. prie tuometinės Lietuvos ir Lenkijos demarkacijos linijos ties Bražuolės upeliu Baltamiškio kaimo teritorijoje, palaidotas Vievio kapinėse. J. Kybarto žūties vietą žymi 1937 m. atidengtas paminklas.

2023 m. spalio 16 d.

Daug keistų dalykų šiais metais įvyko... Buvo ir kaitrų, ir liūčių. Tačiau žmonės netingėjo - žemę arė, grūdą sėjo, duonelę augino, grožybes gamino, šienelį pjovė, gyvulėliams krovė, uogeles rankiojo, biteles dabojo, baravykus rovė - ant saulelės džiovė... Lyg iš gausybės rago gėrybės atsirado! Kad ir sunkus darbelis, bet toks saldus vaiselis!

2023 m. spalio 10 d.

Kraują kaitinanti GYPSY FIESTA keliauja per Lietuvą! Pavasarį aplankę daugiau kaip dešimt miestų, rudenį SARE ROMA ir Ištvan Kvik kviečia į išskirtinius romų teatro pasirodymus kituose Lietuvos miestuose. Šį kartą SARE ROMA atvyksta į tuos miestus, kuriuose niekada nebuvo arba lankėsi labai seniai, tačiau ten laukia daugybė klausytojų ir fanų. Spalio 20 d. koncertas bus surengtas Elektrėnuose.

2023 m. spalio 5 d.

Rymau prie stalo lauke, nors jau sutemę... Po mano Mamytės obelim. Prieš kelias dienas apturėjau didžiulį džiaugsmą. Juo ir noriu pasidalinti...

2023 m. rugsėjo 30 d.

Elektrėnų Allianz Lietuva patalpose (Rungos g. 12) rugsėjo 26 ir 27 dienomis vyko kraujo donorystės iniciatyva, kur buvo laukiami visi, galintys padovanoti kraujo. Renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė Allianz Lietuva gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo bendrovės generalinė direktorė Asta Grabinskė, VšĮ Nacionalinio kraujo centro (NKC) direktorius Daumantas Gutauskas, Elektrėnų savivaldybės meras Gediminas Ratkevičius.

...
2023 m. rugsėjo 30 d.
Rugsėjo 17 d. Beižionyse buvo švenčiami parapijos tituliniai Šventojo Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai ir seniūnijos Rudens šventė. Šv. Mišias aukojo buvęs Elektrėnų parapijos vikaras, nuo 2021 m. - Vilniaus įgulos kapelionato ka­pe­lio­nas (Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės Or­di­na­ria­to kapelionas­) kpt. Tadas Piktelis.
2023 m. rugsėjo 21 d.

Rugsėjo 9 d. Elektrėnų, Kaišiadorių ir Trakų rajonų keliuose nugriaudėjo penktasis Lietuvos automobilių ralio čempionato etapas "Alburnus Rally Elektrėnai“. Jame triumfavo Vaidoto Žalos ir Ivo Pūkio duetas, o Lietuvos ralio čempionų vardus užsitikrino šiame sezone jau nepavejamais tapę Martynas Samsonas ir Ervinas Snitkas. Tačiau baigti varžybas pavyko ne visiems. Sudėtingi, klastingi ir meistriškumo reikalavę greičio ruožai lėmė tai, kad finišo nepasiekė trečdalis visų startavusių.

...
2023 m. rugsėjo 19 d.

Vasara - geriausias metas pažinti Lietuvą, atrasti dar nematytas jos vietas, nuostabią gamtą ir pabendrauti su vietiniais gyventojais. O judėjimas gamtoje yra ne tik atotrūkis nuo kasdienės rutinos, bet ir nuostabus geros nuotaikos, puikios savijautos ir stipraus imuniteto šaltinis. Tai mes bandome parodyti dar tik trečią kartą, bet gausėjantis pėsčiųjų žygio "Atrask Beižionis“ dalyvių skaičius sako, kad dirbame neblogai.