Seniūnijos

2024 m. vasario 27 d.

Spalvingi, džiaugsmingi, turiningi Valstybės atkūrimo 106-ųjų metinių paminėjimo renginiai visoje Elektrėnų savivaldybėje - šventovėse, aikštėse, mokyklose, darželiuose, kultūros įstaigose, žygiuose, kapavietėse - liudija, kad mokame susitelkti, džiaugtis nepriklausomybe ir pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.

2024 m. vasario 20 d.
Į Vievyje įsikūrusius senjorų namus atsivežusi alpakas Bruno ir Patriotą, jų šeimininkė, alpakų ūkio įkūrėja Jolanta Kuorienė pasakojo, jog šie gyvūnai - ypač draugiški, mėgsta būti glostomi ar maitinami, tad užsienio šalyse senjorams draugiją palaiko dažnai.
2024 m. vasario 12 d.

Gyvenimas nuobodus, pilkas ir liūdnas... Ar tikrai?

Turime jums gerą žinią, gyvenimas gali būti gražus, spalvingas ir džiugus. Ir jis vyksta ne už devynių jūrų, devynių marių, kažkokioje tolimoje karalystėje, jis vyksta čia pat, prie Elektrėnų marių, po jūsų namų langais.

Šį, paskutinį mėnesio sekmadienį, kaip ir kiekvieną mėnesio sekmadienį būrys Elektrėnų sveikuolių su palaikymo komanda iš Vilniaus, Trakų ir Kaišiadorių, susirinkome atsisveikinti su dar vienu žiemos mė

...
2024 m. vasario 12 d.

Septynis mėnesius per Lietuvą keliausiantis Dainų šventės "Kad giria žaliuotų“ žygis, birželio 29-liepos 6 d. minėsiantis 100 metų sukaktį, sausio 27-osios popietę apsistojo Vievyje. Į Vievio kultūros centrą Dainų šventės žygis sukvietė chorus, liaudiškų šokių kolektyvus, folkloro ansamblius, mėgėjų teatrus iš Vievio, Elektrėnų, Kaišiadorių, Trakų, Rūdiškių, Širvintų, kad atskleistų gražią ir turiningą savo krašto dainų ir šokių tradiciją.

...
2024 m. vasario 12 d.

Sausio 26-osios vakarą rinkomės į Elektrėnų kultūros centrą pasveikinti XXIV kartą nominuotus konkurso "Elektrėnų Žiburys 2023“ laimėtojus. Šiemet net trylikoje nominacijų paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai. Galime pasidžiaugti, kad per 23-ejus konkurso "Elektrėnų Žiburys“ metus apdovanotųjų skaičius išaugo iki 380-ies, kas liudija, kad Elektrėnų savivaldybėje gera gyventi, nes turime kuo didžiuotis!

2024 m. sausio 30 d.
2024 m. sausio 30 d.

2024 m. gegužės mėnesį minint Motinos dieną ir birželio mėnesį minint Tėvo dieną Lietuvos Respublikos Prezidentūroje numatomas asmenų, nusipelniusių motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai, apdovanojimas ordino "Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais. Pagal Lietuvos Respublikos valstybės apdovanojimų įstatymo 37 straipsnį, šiam apdovanojimui bus teikiami asmenys, labiausiai nusipelnę motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai.

2024 m. sausio 30 d.

Nors mokymosi pradžia dažniausiai siejama su rugsėjo pirmąja, mokslo metai gali prasidėti ir žiemą - tokią galimybę suteikia Elektrėnų profesinio mokymo centras. Jau vasario 1-11 dienomis bus galima pateikti prašymą mokytis. Tai puikus šansas išpildyti svajonę ir tobulėti, tad nelaukite rudens, mokytis pradėkite jau šią žiemą: anksčiau pradėsite, anksčiau ir baigsite!

2024 m. sausio 23 d.

Elektrėnų savivaldybės žmonių apdovanojimų renginys "Elektrėnų Žiburys’23” šiais metais pasižymės unikalia tema - botanine spalvų fiesta, kuri įkūnija augimą, plėtrą ir įvairovę

Renginio metu bus įteikti apdovanojimai, įvertinant ypatingus Elektrėnų savivaldybės nusipelniusius asmenis iš švietimo, medicinos, kultūros ir kitų sričių. Šie apdovanojimai simbolizuoja Elektrėnų savivaldybės bendruomenės dėkingumą tiems, kurie prisidėjo prie jos augimo ir klestėjimo.

...
2024 m. sausio 23 d.
2024 m. sausio 23 d.

Teisinio darbo patirtis - 26 metai, tačiau prieš porą metų baigė valstybės tarnautojos karjerą ir paskyrė save veiklai, kuri jai yra artima širdžiai ir naudinga žmonėms, t. y. konsultuoja žmones jų asmeniniais klausimais. Šiuo metu teikia paslaugas ir kaip savarankiškas mediatorius, ir kaip Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos privalomosios mediacijos mediatorius Trakų, Kaišiadorių, Elektrėnų, Kauno, Alytaus, Prienų, Birštono savivaldybėse.

...
2024 m. sausio 23 d.
2024 metų sausio 2 d. savo veiklą pradėjo Elektrėnų krašto muziejus, kuris yra Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos skyrius. Muziejus įsikūręs Abromiškių dvaro sodybos svirne (Sanatorijos g. 32, Abromiškės).
2024 m. sausio 23 d.

Kredito unija, paslaptingai atrodanti alternatyva tradiciniam bankui, sparčiai įgyja populiarumą dėl savo unikalios struktūros ir privalumų, kuriuos ji gali pasiūlyti savo nariams. Neturėjusiems dalykinių santykių su kredito unija, dažnu atveju kyla klausimas: visgi kas yra ta kredito unija?

2024 m. sausio 23 d.

Nuo sausio 18 dienos Elektrėnuose ir Vievyje pradėjo veikti specialūs "Ecoservice“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus įrengti tekstilės konteineriai, kuriuose miesto gyventojai kviečiami palikti nebedėvimus drabužius ir avalynę. Atiduoti daiktai ne tik bus pagal poreikį dalijami skurdžiau gyvenantiems žmonėms, bet ir padės tausoti aplinką.

2024 m. sausio 23 d.

Kokia neįkainojama vertybė yra popierinis laikraštis. Jį galiu laikyti rankose, galiu po puslapius "pasivaikščioti“ ir atrasti nuostabių istorijų. Viena tokių - prisiminimai apie Sausio 13-ąją. Daugelio pasakotojų jau nebėra tarp mūsų, kai kurie jų - garbingo amžiaus. Tad šįkart nutariau su skaitytojais pasidalinti mūsų savivaldybės gyventojų liudijimų ištraukomis ir prisiminti tuos, kurie apdovanoti Sausio 13-osios ženkleliais, medaliais, padėkos raštais.

...