Seniūnijos

2014 m. liepos 3 d.
Jau tradiciškai liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, miestų ir miestelių aikštėse vėl skambės mūsų valstybės himnas - "Tautiška giesmė“.
2014 m. liepos 1 d.
Joninių išvakarėse, šeštadienį, Elektrėnų žvejai bei svečiai iš kitų miestų sukryžiavo meškeres Elektrėnų vandens saugyklos šaltajame kanale prie elektrinės.
2014 m. birželio 29 d.
Didžiausią poveikį vaiko vystymuisi, jo vertybių formavimuisi, pirminei socializacijai daro šeima. Tačiau šiandieninėje visuomenėje, esant sudėtingoms ekonominėms ir socialinėms gyvenimo sąlygoms, šeimos tampa pažeidžiamos, jose atsiranda įvairių materialinių ir psichologinių problemų.
2014 m. birželio 19 d.
1941 metų birželio 14-oji diena, kai Sovietų Sąjunga pradėjo masinius gyventojų trėmimus į Sibirą, kurių metu svetur buvo išvežta apie 18500 žmonių. Lietuvoje ši data minima kaip Gedulo ir vilties diena, kurią prisimename tremtyje žuvusius tautiečius.
2014 m. birželio 17 d.
Birželio 5 d. Elektrėnų savivaldybėje lankėsi Kauno rajono savivaldybės Socialinių reikalų komiteto pirmininkė, socialinės srities įstaigų vadovai ir savivaldybės administracijos socialinę sritį kuruojantys valstybės tarnautojai.
2014 m. birželio 13 d.
Praėjusią savaitę nuo ketvirtadienio iki sekmadienio kietaviškiečiai ir svečiai dalyvavo Kietaviškių 510 metų jubiliejiniuose renginiuose, kuriuos suorganizavo seniūnija ir bendruomenė. Šia proga išleista leidinukas "Kietaviškės“, pagaminta suvenyrų su Kietaviškių atributika.
2014 m. birželio 9 d.
Gegužės 30 d. Semeliškių vaikų darželis paminėjo savo veiklos 30-metį.
2014 m. birželio 2 d.
Liga, negalia dažnai pakerta žmogų, pakeičia jo gyvenimo būdą, įpročius, galimybes, tokie žmonės pasmerkia save vienatvei. Tačiau neįgaliųjų adaptacija visuomenėje nėra vien jų problema.
2014 m. gegužės 29 d.
Kietaviškių bažnyčios gyvenimas visais laikais priklausė nuo šalies politinės situacijos. Lietuviškos spaudos draudimo laikotarpiu į Kietaviškes atvyko kun. Silvestras Gimžauskas - aktyvus veikėjas prieš Rusijos vykdomą tautinę ir religinę priespaudą. Tai buvo parapijos atgimimo metai, nes kunigas S. Gimžauskas aktyviai mokė parapijiečius lietuviškų poterių ir katekizmo. Draudžiamos spaudos iš Tilžės parnešdavo knygnešys Motiejus Grybauskas.
2014 m. gegužės 23 d.
Saulėtą ir šiltą sekmadienį Vievis skambėjo chorų dainomis - vyko projekto "Chorų festivalis "Mūsų dainose“, iš dalies finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos, renginiai.
2014 m. gegužės 23 d.
Kietaviškės šiemet švenčia 510 jubiliejų. Tiksliai nėra žinoma, kuriais metais įkurta Kietaviškių Romos katalikų parapija, tik aišku, kad pagal rašytinius šaltinius 1504 metais jau stovėjusi pirmoji šv. Trejybės bažnyčia.
2014 m. gegužės 9 d.
Gegužės 1 d. didelė grupė Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) Elektrėnų bendrijos "Bočiai“ narių viešėjo Kaišiadoryse, kur su šeimininkais ir jonaviečiais vietos kultūros centre paminėjo rajono pensininkų klubo 20-metį.
2014 m. gegužės 2 d.
Balandžio 26 d. visi abromiškiečiai ir aplinkinių vietovių gyventojai buvo kviečiami į švarinimosi akciją, tradiciškai vadinamą "Darom“.
2014 m. balandžio 28 d.
Balandžio 17 d. vykusiame Vievio bendruomenės santalkos (VBS) ataskaitiniame susirinkime pirmininkas Vytautas Urbonas apžvelgė praėjusių metų veiklos rezultatus.
2014 m. balandžio 25 d.
Elektrėnų komunalinio ūkio darbuotojai rūpinasi ne tik Elektrėnų gyvenamaisiais namais, bet ir miesto aplinka.