Seniūnijos

2024 m. kovo 29 d.
Elektrėnų savivaldybės Vievio seniūnija - septintoji iš aštuonių, kur kovo 19 d. lankėsi savivaldybės administracijos, įstaigų vadovai. Susitikimas su gyventojais vyko Vievio kultūros centre.
2024 m. kovo 29 d.
Elektrėnų savivaldybės Kazokiškių seniūnija - šeštoji iš aštuonių, kurioje kovo 14 d. lankėsi savivaldybės administracijos, įstaigų vadovai. Susitikimas su gyventojais vyko dar dažais kvepiančioje Kazokiškių seniūnijos salėje.
2024 m. kovo 22 d.
Kovo 12-osios vakarą Beižionių kultūros klube vyko savivaldybės ir įstaigų vadovų susitikimas su kaimo gyventojais. Tai penktoji iš aštuonių aplankyta seniūnija.
2024 m. kovo 22 d.
Kovo 7-osios vakarą Pastrėvio mokykloje vyko savivaldybės ir įstaigų vadovų susitikimas su kaimo gyventojais. Tai ketvirtoji iš aštuonių aplankyta seniūnija.
2024 m. kovo 22 d.

Vasario 22 d. išplėstinėje seniūnaičių sueigoje, o vasario 29 d. gyventojų sueigoje Gilučių kultūros namuose, kur dalyvavo vietos gyventojai, savivaldybės ir administracijos bei įstaigų atstovai, buvo pristatyta ir aptarta Gilučių seniūnijos 2023 m. veiklos ataskaita ir pristatytas 2024 m. veiklos planas. Ataskaitą apie atliktus darbus, kultūrinę veiklą ir spręstinas problemas pristatė seniūnė Kristina Vitartė.

2024 m. kovo 22 d.

Kovo 5-osios pavakarę į Kietaviškių kultūros namų salę rinkosi seniūnijos gyventojai į susitikimą su Elektrėnų savivaldybės ir administracijos vadovais, skyrių vedėjais, Kietaviškių seniūnijos atstovais. Kietaviškių seniūnė Jurgita Matkevičienė pristatė išsamią informaciją apie tai, kas nuveikta 2023-iais metais ir kas planuojama 2024-aisiais.

2024 m. kovo 22 d.

Eidamas 73-iuosius metus trečiadienį (kovo 6 d.) Italijoje mirė teatro režisierius Rimas Tuminas. Ši liūdna žinia sukrėtė teatro gerbėjus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Menininkas mirė po dešimtmetį trukusios kovos su plaučių vėžiu.

2024 m. kovo 22 d.

2024 metais minime 160-ąsias lietuviškos spaudos draudimo paskelbimo ir 120-ąsias šio draudimo panaikinimo metines.

2024 m. kovo 22 d.

Lietuvos Respublikos Seimas 2024 metus paskelbė Lietuvos Tarybos pirmininko, Nepriklausomybės akto signataro, pirmojo Lietuvos Respublikos Prezidento Antano Smetonos (1874-1944) metais. Šiais metais sukanka 150 metų nuo A. Smetonos gimimo, 80 metų nuo jo tragiškos žūties ir 105 metai, kai jis išrinktas Pirmuoju Lietuvos Respublikos Prezidentu.

2024 m. vasario 27 d.
Vasario 16-ąją, po iškilmių Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje, vyko Baltijos žiemos galiūnų čempionatas "Žiemos galiūnas 2024“, kurį organizavo Lietuvos galiūnų federacija.
2024 m. vasario 27 d.

Spalvingi, džiaugsmingi, turiningi Valstybės atkūrimo 106-ųjų metinių paminėjimo renginiai visoje Elektrėnų savivaldybėje - šventovėse, aikštėse, mokyklose, darželiuose, kultūros įstaigose, žygiuose, kapavietėse - liudija, kad mokame susitelkti, džiaugtis nepriklausomybe ir pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos laisvę.

2024 m. vasario 20 d.
Į Vievyje įsikūrusius senjorų namus atsivežusi alpakas Bruno ir Patriotą, jų šeimininkė, alpakų ūkio įkūrėja Jolanta Kuorienė pasakojo, jog šie gyvūnai - ypač draugiški, mėgsta būti glostomi ar maitinami, tad užsienio šalyse senjorams draugiją palaiko dažnai.
2024 m. vasario 12 d.

Gyvenimas nuobodus, pilkas ir liūdnas... Ar tikrai?

Turime jums gerą žinią, gyvenimas gali būti gražus, spalvingas ir džiugus. Ir jis vyksta ne už devynių jūrų, devynių marių, kažkokioje tolimoje karalystėje, jis vyksta čia pat, prie Elektrėnų marių, po jūsų namų langais.

Šį, paskutinį mėnesio sekmadienį, kaip ir kiekvieną mėnesio sekmadienį būrys Elektrėnų sveikuolių su palaikymo komanda iš Vilniaus, Trakų ir Kaišiadorių, susirinkome atsisveikinti su dar vienu žiemos mė

...
2024 m. vasario 12 d.

Septynis mėnesius per Lietuvą keliausiantis Dainų šventės "Kad giria žaliuotų“ žygis, birželio 29-liepos 6 d. minėsiantis 100 metų sukaktį, sausio 27-osios popietę apsistojo Vievyje. Į Vievio kultūros centrą Dainų šventės žygis sukvietė chorus, liaudiškų šokių kolektyvus, folkloro ansamblius, mėgėjų teatrus iš Vievio, Elektrėnų, Kaišiadorių, Trakų, Rūdiškių, Širvintų, kad atskleistų gražią ir turiningą savo krašto dainų ir šokių tradiciją.

2024 m. vasario 12 d.

Sausio 26-osios vakarą rinkomės į Elektrėnų kultūros centrą pasveikinti XXIV kartą nominuotus konkurso "Elektrėnų Žiburys 2023“ laimėtojus. Šiemet net trylikoje nominacijų paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai. Galime pasidžiaugti, kad per 23-ejus konkurso "Elektrėnų Žiburys“ metus apdovanotųjų skaičius išaugo iki 380-ies, kas liudija, kad Elektrėnų savivaldybėje gera gyventi, nes turime kuo didžiuotis!