Kietaviškės švenčia vasarą

Liepos 11 d. vyko tradicinė Kietaviškių seniūnijos dainų ir sporto šventė, kartu bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės (Mindaugo karūnavimo) dieną.

Šventės proga kietaviškiečius ir svečius pasveikino bendruomenės pirmininkas Zigmas Mažeika ir Kietaviškių seniūnė Dovilija Cibulskienė. Ji padėkojo visiems, atstovavusiems seniūnijai Elektrėnų savivaldybės šventiniuose renginiuose liepos 4–6 dienomis, palinkėjo gražaus vakaro. Šventėje dalyvavo Elektrėnų savivaldybės administracijos atstovė Alina Kulbokienė.
Pradžioje buvo surengtos sportinės varžybos, kurias vedė Giedrius Markevičius. Kietaviškių jaunimas savo vikrumą rodė estafetėse „Kengūra“, „Vikruolis“ (abiejose pirmoji vieta atiteko Miglei Volotkaitei), „Pelkė“ (nugalėtojas Aidas Paulikas), „Lietus“ (rungtį laimėjo Miglė Emanuelė), „Žiedas“ (laimėtojai Miglė Emanuelė ir Deividas), „Atsigaivink“ (nugalėjo Vesta ir Aidas). Suaugusieji išbandė jėgas „Taikliosios rankos“ (nugalėtojas Mantas Meidus) ir rankos lenkimo rungtyse (pastarojoje stipriausias buvo Egidijus Latkauskas). Masiškiausioje rungtyje – virvės traukimo – dalyvavo trys komandos, pirmą vietą laimėjo „Kalno“ komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais.
Vėsokas oras ir apsiniaukęs dangus negadino šventinės nuotaikos. Koncertą dainele „Aguonėlė“ pradėjo vaikų duetas Meida Jankauskaitė ir Kristupas Baltrušaitis. Juos parengė kultūros renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė. Smagias melodijas grojo Kietaviškių kaimo kapelos „Volungė“ muzikantai, aktyviausi šokėjai buvo mažieji. Atlikėjo Džeraldo Striaupio dainos sukvietė šokiui dar didesnį būrį kietaviškiečių. Smagiai nusiteikę žiūrovai pasitiko grupę „Išjunk šviesą“. Jų koncerto metu ėmė ir iš tikrųjų... užgeso šviesa! Nedidelis techninis nesklandumas greitai buvo pašalintas, o pati situacija buvo smagiai komentuojama kaip grupės įvaizdžio, atitinkančio pavadinimą, dalis. Smagus bendruomenės susibūrimas baigėsi po vidurnakčio. Šventė kasmet sukviečia didelį būrį Kietaviškių seniūnijos gyventojų, svečių pabūti kartu, pašokti, pasilinksminti, pasidžiaugti vasara ir vienijančiu bendrumo jausmu.
Kad šventė įvyktų, prisidėjo daugelis rėmėjų, kuriems esame dėkingi už savo seniūnijos, bendruomenės iniciatyvų palaikymą ir paramą. Tai UAB „Giris“, UAB „Pinera“, UAB „NRB Capital“, UAB „Elektrėnų statyba“, UAB „Kietaviškių gausa“, UAB „Bartžuvė“, V. Kartenio firma „Elektrėnų mėsa“. Informaciniai rėmėjai – UAB „Elektrėnų žinios“, UAB „Elektrėnų kronika“. Dėkojame visiems už pagalbą.

Kietaviškių bendruomenės narė Irena Petkevičienė<- Grįžti į atgal