Kalėdiniai renginiai Kazokiškėse

Gruodžio 12–16 dienomis Kazokiškėse šurmuliavo advento šventės.

Eglutės įžiebimas

Gruodžio 12 d. Kazokiškėse, prie daugiafunkcio centro, vyko eglutės įžiebimo bei kalėdinio laikotarpio pradžios šventė.
Mokyklos bei dienos centro vaikučiai papuošė eglutes savo pačių padarytais žaisliukais. Atėjęs Kalėdų Senelis džiaugėsi, kad vaikučiai nekerta miške augančių eglučių, o puošia čia augančias žaliaskares. Vaikai kartu su Seneliu žaidė ir šoko ratelius, deklamavo eilėraščius. Kalėdų Senelis davė visiems po stebuklingą obuolį, kurį suvalgęs niekada nesirgsi, ir pažadėjo dar aplankyti vaikus, jei tik jie bus geri.

Advento vakaronė

Gruodžio 16 d. į Kazokiškių universalaus daugiafunkcio centro salę rinkosi kazokiškiečiai bei svečiai.
Advento vakaronę pradėjo mokytoja A. Marcinkevičienė. Mažiausieji mokyklos vaikai padeklamavo eilėraštukų, kurių išmokė mokytoja R. Petravičienė.
Toliau renginį tęsė dienos centro vaikai. Jie inscenizavo pasakėlę apie kiškį vagilį (mokytojos I. Klimantavičienė ir J. Simanavičienė), gražų vaidinimą apie Kristaus atėjimą parodė vyresnieji mokyklos mokiniai.
Klebonas A. Kelmelis pasidžiaugė gražia vaikų programėle, visiems palinkėjo gerų švenčių. Vievio pradinės mokyklos direktorė A. Reklaitienė taip pat pasveikino dalyvius su artėjančiomis didžiosiomis šventėmis, pabrėžė, kad ne dovanų dydis yra svarbiausia, o meilė ir nuoširdumas artimui. Socialinių paslaugų centro direktorė D. Kutyrevienė pasidžiaugė, kad neseniai įrengtas vaikų dienos centras greitai įsiliejo į daugiafunkcio centro visumą, pateisindamas visus lūkesčius. Daug gražių žodžių ir šventinių palinkėjimų išsakė Elektrėnų tarybos narys R. E. Sabutis, Kazokiškių bendruomenės pirmininkas S. Virganavičius, buvusi mokytoja E. Valiukienė.
Vėliau, pažaidę tradicinius žaidimus, supynėme adventinį vainiką. Šiais metais vainiko pynimą organizavo G. Stankevičienė. Susiėmę už rankų visi sukalbėjome maldą, po to vaišinomės suneštinėmis vaišėmis. Nei vaikai, nei suaugę neskubėjo namo, norėjo ilgiau pabūti drauge ir pasidalinti geromis emocijomis.

Šventė vaikučiams

Gruodžio 20 d. vaikučius dar aplankys Kalėdų Senelis. Kazokiškių kultūros namuose vyks susitikimas su Kalėdų Seneliu, kuriame „Varlytės“ teatras parodys spektaklį „Sparnuotoji pasaka“. Šį renginį organizuoja Kazokiškių seniūnija.

Daiva Pileckienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų