Ikimokyklinukų apsilankymas Semeliškių UK

Elektrėnų sav. Semeliškių vaikų darželio „Gandriukas“ ugdytiniai (4-5 m.), lydimi mokytojos Dovilės Slomskaitės ir mokytojos padėjėjos Birutės Petrauskienės, keliavo susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija į Semeliškių ugniagesių komandos kolektyvą.

Vaikus labai šiltai ir nuotaikingai sutiko Semeliškių UK skyrininkas Virginijus Kanapickas, ugniagesiai gelbėtojai Vytautas Jančiauskas ir Jonas Daunaravičius, kurie ugdytiniams pasakojo apie ugniagesio gelbėtojo profesiją, leido pasimatuoti šalmus ir aprangą, apžiūrėti gaisrinę mašiną, pasėdėti už vairo ir išbandyti kitą ugniagesių naudojamą įrangą. Vaikams labai patiko palaikyti gaisrinę žarną, išbandyti žolės gesinimo įrankį – ugnies užplakiklį. Semeliškių UK skyrininkas Virginijus Kanapickas ugdytiniams aprodė ir vidaus patalpas bei papasakojo apie ugniagesių gelbėtojų kasdienybę. Ugniagesys gelbėtojas Vytautas Jančiauskas vaikus nustebino saldžiomis dovanėlėmis.

Ugniagesio gelbėtojo profesija susidomėję buvo ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Vaikai į grupę grįžo kupini emocijų ir kalbų. Tariame didelį AČIŪ Semeliškių UK už suteiktą informaciją ir šiltą priėmimą.

 

                                                           Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Dovilė SLOMSKAITĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų