Fitoterapeuto patarimai onkologiniais klausimais

Sausio 26 d. vakarą Elektrėnų bibliotekoje gausiai susirinkusiems klausytojams paskaitą skaitė fitoterapeutas Juozas Ruolia.

Paskaitos tikslas – patarti onkologiniams ligoniams, ką daryti, kad liga neatsinaujintų, kaip elgtis po chemoterapijos, o svarbiausia – ką daryti norint šios ligos išvengti.

Alternatyvioji medicina

Paskaitoje profesorius supažindino žmones su alternatyviosios medicinos taikomais gydymo būdais ir metodais. Fitoterapija yra priskiriama alternatyviajai medicinai ir yra tinkama naudoti tuomet, kai su vėžiu jau kovota tradicinės medicinos būdais: chemoterapija, operacija, švitinimu. Alternatyviosios medicinos priemonės padeda neatsinaujinti vėžiui ir sustiprinti organizmą išgydžius ligą. Klausytojai buvo supažindinti su fitoterapijos, apiterapijos ir chemoterapijos poveikiu navikinėmis ligomis sergantiems žmonėms. J. Ruolia paaiškino, kas gali sukelti vėžį ir kokio elgesio reikėtų vengti kasdieniniame gyvenime, siekiant sumažinti galimybę susirgti šia liga.

Organizmo priežiūra

Paskaitoje klausytojai buvo supažindinti su preparatais, kurie gerina imunitetą, kraujodarą ir elektromagnetinę saugą. Norint, kad liga neatsinaujintų, svarbu skatinti prakaitavimą, šlapimo ir tulžies išsiskyrimą. Vanduo yra privalomas kiekvienos dienos palydovas: 1,5 l – kiekvienos dienos norma, tačiau profesorius pabrėžė, jog gerti reikia mažais ir ne daugiau nei trimis gurkšniais per vieną kartą, kitaip vanduo trukdys virškinimui, nes atskiestos virškinamojo trakto sultys nebegali tinkamai virškinti maisto.

Mažiau pykčio – daugiau meilės

Pirmoji sąlyga norint išvengti vėžio – mažiau streso. Kuomet žmogus yra kamuojamas streso, jo organizmas nusilpsta, dėl to sutrinka jo elektromagnetiniai laukai. J. Ruolia patarė kiekvienam nepamiršti aplink jį esančių žmonių – dažniau pasakyti gražų žodį, apkabinti, prisiglausti.

Gintarė Narakaitė<- Grįžti į atgal