Elektrėnuose atidaryti laidojimo paslaugų namai

Vasario 9 d. Elektrėnuose duris atvėrė nauji laidojimo paslaugų namai, įsikūrę buvusios parduotuvės „Astra“ patalpose.

UAB „Juozginta“, turinti penkerių metų darbo patirtį, savo paslaugas teikia ir Trakuose, o į Elektrėnus, pasak vadovų, jie atėjo siekdami teikti kokybiškas, finansiškai prieinamas paslaugas.
Naujuosius laidojimo namus pašventino Elektrėnų Marijos Kankinių Karalienės parapijos vikaras kun. Laurynas Visockas. Sėkmingos veiklos linkėjo Elektrėnų savivaldybės valdžia, Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžejus Grudinskis, Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyriaus sekretorė Birutė Grybauskienė.
Laidojimo paslaugų namuose yra dvi šarvojimo salės – viena didesnė, kita mažesnė, kiekvienai skirtas poilsio kambarėlis. Taip pat yra ritualinių drabužių ir priemonių parduotuvėlė, rūsyje įrengtas morgas.
Kaip sakė UAB „Juozginta“ vadovai Gintarė Sadkauskaitė ir Juozas Banėnas, jų įmonė teikia visas laidojimo paslaugas, taip pat ir kremavimo.
Aiškumo dėlei reikėtų paminėti, kad oficialus laidojimo paslaugų namų adresas Elektrėnuose – Sabališkių g. 2. Tačiau turbūt dar nedaug kas žino, jog gatvė, einanti lygiagrečiai automagistralės, anksčiau vadinta Šviesos, yra pervardinta į Sabališkių, ir automobilių navigacijos sistemos kol kas to „nežino“. Tad reikėtų būti atidiems, ieškant naujųjų laidojimo paslaugų namų.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal