Elektrėnų Velykų medį papuošė 1 639 margučiai!

Kovo 22-osios rytą prie Elektrėnų savivaldybės pastato buvo papuoštas velykinis medis 1 639 margučiais! Tai Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus vadovės Rasos Kulevičienės suorganizuota akcija, prie kurios prisidėjo bendruomeninės,  nevyriausybinės organizacijos, ugdymo įstaigos, pavieniai gyventojai.

Vasario 14-ąją Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus vadovė Rasa Kulevičienė kreipėsi į savivaldybės gyventojus su pasiūlymu iš anksto pasiruošti Velykoms ir Elektrėnų miesto velykinį medį papuošti rankų darbo margučiais – ant metro ilgio virvelės sutalpinti 5–8 margučius. Ir įsijungė į šį procesą daugybė įstaigų, darželių, mokyklų, neįgaliųjų organizacijų, pavieniai gyventojai, EPMC konditerių bei interjero apipavidalintojų mokiniai bei jų mokytojai, kurie mezgė, nėrė ir piešė įvairiausiais ornamentais margučius ir taip prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos.

Rasa Kulevičienė už pagalbą tarė AČIŪ Elektrėnų seniūnijai, seniūnui Antanui Šalkauskui, Elektrėnų savivaldybei, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Elektrėnų skyriaus savanoriams, kurie itin aktyviai įsijungė į šią akciją, ir visiems, prisijungusiems, kūrusiems ir puošusiems velykinį medelį! Ir išreiškė viltį, kad ši akcija taps kasmetine, tradicine, o šis medis – vienu iš Elektrėnų Velykų simbolių.

 

„Elektrėnų žinių“ informacija

 <- Grįžti į atgal