Elektrėniečiai patys sprendžia problemas

Ką tik visa Lietuva minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Sveikinimai, šventinės nuotaikos pojūtis lydėjo ne vieną lietuvį. Tačiau ar visiems elektrėniečiams ši diena dovanojo šventinę nuotaiką?

Aplaidumas ar nesusipratimas?

Į „Elektrėnų žinių“ redakciją kreipęsis elektrėnietis A. Garbanovas sakė, jog Vasario 16-ąją viename iš Šarkinės gatvės daugiabučių nebuvo iškelta valstybės vėliava. Kas tai – aplaidumas ar nesusipratimas? Anot A. Garbanovo, šį kartą kiemsargė savo darbą atliko neatsakingai ir aplaidžiai. Elektrėnietis kreipėsi į UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“, pranešė apie faktą ir paprašė paaiškinimo, kokių priemonių bus imtasi, kad panaši situacija nepasikartotų.
Nesusipratimą paprašėme pakometuoti EKŪ direktoriaus Ričardo Lecko. Direktorius paaiškino, kad kiemsargė, nesugebėjusi atverti langelio, savo darbą atliko netinkamai. Išspręsti nesudėtingą problemą buvo galima paskambinus į dispečerinę. Direktorius R. Leckas patvirtino, kad atsiprašė A. Garbanovo. Kiemsargei bus skirta drausminė nuobauda.
Direktorius R. Leckas minėjo, jog probleminė situacija per valstybines šventes susiklosto ir Vievio mieste. Anot direktoriaus, ten ant kai kurių daugiabučių namų net nėra laikiklių. EKŪ vadovas žadėjo pasirūpinti, kad per valstybines šventes Vievyje vėliavos plevėsuotų. R. Leckas priminė, kad kiekvienas gyventojas turėtų žinoti – iškilus neaiškumams ar problemai reikėtų skambinti į dispečerinę numeriu (8 528) 58080. Į skambučius visada bus stengiamasi operatyviai reaguoti.

Viską galima išspręsti

Regis, viskas aišku: dėl incidento elektrėniečio atsiprašyta, R. Leckas pažadėjo – EKŪ atliks kažkieno apleistus darbus. Tad koks šio straipsnio tikslas? Tikrai ne sukelti pasipiktinimo bangą, ne nubausti įstatymo numatyta tvarka, o parodyti, jog galima ir reikia patiems aktyviau spręsti problemas.

Dalia Raslanienė<- Grįžti į atgal