EKNS tradiciškai pasveikino jubiliatus

Nuoširdžiai besirūpindama savo nariais bei puoselėdama puikią tradiciją Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjunga (EKNS), kaip ir kasmet, sausio 29 d. pasveikino savo jubiliatus.

Renginyje dalyvavo ir sukaktuvininkams įteikdamas suvenyrus sėkmės palinkėjo savivaldybės administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas.
Bendruomenės ir neįgaliųjų dienos centro salėje jubiliatus pagerbė EKNS pirmininkė Laimutė Klinkevičienė. Kiekvienas jų gavo po dovanėlę. Kiek vėliau, pasitelkusi į pagalbą „stebuklingąjį veidrodėlį“, originaliai prabilo ilgametė sąjungos aktyvistė Ramutė Liepinienė.
Iš 24 sukaktuvininkų kai kurie dėl įvairių priežasčių šventiniame renginyje dalyvauti negalėjo. Jubiliejaus proga buvo pagerbti Aldona Labenskienė, Angelė Nikolajeva, Danutė Arlauskienė bei Egidijus Rikteris, Verutė Kazlauskienė, Genrieta Solovjova ir Albina Kaminskienė, R. Liepinienė, Danutė Janulienė, Genė Žukovienė ir Violeta Pranskevičė, Aušra Aukštikalnytė. Vlado Paulausko dovanėlę atsiėmė jo žmona Genė, o sergančios Onos Mikalauskaitės, kuriai L. Klinkevičienė palinkėjo kuo greičiau pasveikti, – draugė Aldona Petravičienė.
Pasibaigus oficialiajai renginio daliai po proginės dainos „Ilgiausių metų“ jubiliatai ir kiti dalyviai pasivaišino įvairiais skanėstais.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų