EKNS Susitiko su kaišiadoriečiais

Kovo 19 d. Elektrėnų krašto neįgaliųjų sąjunga (EKNS, vad. Laima Klinkevičienė) suorganizavo susitikimą su Kaišiadorių KNS (vad. Ramūnas Adomaitis) atstovais. Renginyje dalyvavo 12 svečių.

Kol susirinkusieji vaišinosi šaunių EKNS šeimininkių paruošta užkanda, kava bei arbata, L. Klinkevičienė ir R. Adomaitis papasakojo apie savo organizacijas, jų veiklą. Pasak jų, tokio susibūrimo tikslas – bendradarbiavimas ir pasidalijimas darbo patirtimi.
Elektrėnų kultūros centro fojė koncertavo kaišiadoriečių ansamblis „Lomena“ (vad. Regina Baublienė) bei elektrėniškiai Regina ir Jonas. Neįgalieji padainavo ir pašoko, smagiai pasilinksmino. Antai EKNS garbės pirmininkė Saulė Jakštienė ir R. Adomaitis užrištomis akimis piešė ožius, Stanislava Šarakojytė skaitė eiles, teisingai atsakiusieji į organizatorių pateiktus klausimus gavo prizų. Baigiantis susitikimui kaimynai pakvietė elektrėniškius pas save.
Vėliau elektrėniečiai ir svečiai dalyvavo savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vykusioje popietėje „Apie meilę – rimtai ir linksmai“.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų