Domėjosi gyventojų iškeltomis aktualijomis

Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Arvydas Pukalskas ir Vievio seniūnas Zenonas Pukėnas liepos 9 d. domėjosi vietos gyventojų iškeltomis aktualijomis.

Vilūniškių kaime valdininkai susitiko su sodybos šeimininku Arvydu Kalnučiu. Šis atkreipė svečių dėmesį į žmonių pastangomis išasfaltuotą kelio atkarpą, kuria per jau pakrypusią pralaidą važinėja sunkiasvoriai automobiliai. A. Kalnutis paprašė, kad seniūnija sutvarkytų šio ruožo dangą ir minėtoje vietoje pastatytų kelio ženklą „Ribota masė“. Z. Pukėnas atsakė, jog duobės bus lyginamos tik tada, kai atsiras, o klausimą dėl kelio ženklo įrengimo spręs į Vilūniškes nuvykusi Elektrėnų savivaldybės Eismo saugumo komisija (vadovas Jonas Grybauskas).
Valdžios atstovai nuvažiavo ir į Lazdėnus, kuriuose įsikūręs Viktoras Bedulskis. Žmogus nerimauja, kad šalia augantis ąžuolas neužgriūtų ant gyvenamojo namo, 3 sūnus bei 4 dukras auginantis ūkininkas norėtų medį nupjauti.
Seniūnas perspėjo, kad šeimininkas sutvarkytų aplinką apie ąžuolą bei savo būstą, ir informavo, jog Elektrėnų savivaldybės Želdynų ir želdinių komisija (vad. Audrius Balnys) po kelių savaičių galėtų atvykti ir vietoje išspręsti problemą.

Romualdas Černeckis<- Grįžti į atgal