Aplinkos gražinimo atgarsiai

Visą gegužę savivaldybės gyventojai gražino savo aplinką. Tuo užsiėmė ir Vievio bendruomenės santalkos nariai (vad. Vytautas Urbonas).

Kaip informavo Lietuvos veteranų klubo (LVK) „Kelininkas“ atstovas, Vievio kelių muziejaus vedėjas Juozas Stepankevičius, tvarkymosi akcijose dalyvavo ir LVK senjorai.

Triūsė bendruomenės santalkos nariai

Gegužės 1 d. aukščiau minėtos bendruomenės santalkos aktyvistai surengė tradicinę aplinkos tvarkymo talką prie sodininkų bendrijos „Šaltupys“. Tądien šio kolektyvo nariai Juozas Stepankevičius, Algimantas Uginčius, Saulius Girčys ir kt. netoliese esančio vandens telkinio pakrantėse į maišus rinko šiukšles. V. Urbonas bei Erika Kaminskienė išvirė didelį puodą skanios žuvienės ir pavaišino talkininkus sriuba.

Senjorai tvarkė aplinką

Kiek anksčiau, saulėtos balandžio 23 d. rytą, LVK „Kelininkas“ senjorai susirinko magistralės Vilnius–Kaunas 52 km prie Mijaugonių sankryžos. Anot J. Stepankevičiaus, pakiliai nusiteikę veteranai iš sostinės, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Šiaulių, Panevėžio, Utenos bei Marijampolės pasodino 250 vnt. kalninių pušelių, 2 ąžuoliukus ir 15 berželių.
Minėto objekto šeimininkas – VĮ „Automagistralė“ (vad. Vladislovas Molis). Įmonės direktoriaus pavaduotojas kelių priežiūrai Mindaugas Rinkevičius supažindino atvykusiuosius su numatytais darbais. Talkos organizatoriai 57 veteranus suskirstė į tris grupes, kurioms vadovavo klubo prezidentas A. Žlibinas, J. Stepankevičius ir A. Leliūga.
Po kelių valandų darbo susirinkę gretimoje aikštelėje įrengtoje palapinėje talkininkai pasidalijo savo įspūdžiais, pasiekimais bei rūpesčiais, pasivaišino kibinais bei sultiniu, pasidžiaugė, kad jų pasodinti medeliai užaugę puoš Mijaugonių kryžkelę. Veteranai išsiskirstė tvirtai įsitikinę, kad aplinkos gražinimas tokioje prestižinėje vietoje taps ne tik jų, bet ir jaunesnių darbuotojų tradicija.
„Kelininko“ senjorai dėkingi „Automagistralės“ vadovams už sudarytas galimybes atlikti visuomenei naudingą darbą bei pabendrauti tarpusavyje.

R. Černeckis, J. Stepankevičius<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų