Apdovanoti savivaldybės Metų žmonės

Sausio 17-ąją gyventojai gausiai rinkosi Elektrėnų kultūros centro salėje, kurioje vyko savivaldybės Metų žmonių apdovanojimai.

Vienuolika nominacijų buvo suteikta gyventojams, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie savivaldybės gerovės, plėtros, vardo garsinimo.

Komisijoje – 10 narių

Metų žmonės savivaldybėje renkami jau dvylika metų. Pretendentus gali siūlyti visi savivaldybės gyventojai, taip pat įstaigos, įmonės, organizacijos.
Prasidėjus renginiui, mero patarėja ir Metų žmonių kandidatūrų parinkimo komisijos pirmininkė Inga Kartenienė supažindino su komisijos, tvirtinusios nominacijas ir kandidatūras, sudėtimi. Tai administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Teisės ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Gediminas Ratkevičius, Bendrojo skyriaus vedėja Alina Kulbokienė, Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jekaterina Goličenko, Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Antanas Aleksiūnas, vyriausioji specialistė, laikinai einanti Švietimo skyriaus pareigas Ramunė Veronika Sadauskienė, Sveikatos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Komisarenkienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Aldutė Jaseliūnė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Violeta Šimkūnienė.
Iš viso buvo gautos 53 anketos.

Apdovanojimai džiugina, motyvuoja, įpareigoja

Metų žmones sveikino Lietuvos Respublikos Seimo nariai Dangutė Mikutienė ir Bronius Bradauskas, mūsų savivaldybės vadovai – meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas.
Patys laimėtojai, regis, taip pat nuoširdžiai džiaugėsi įvertinimais. „Elektrėnų žinių“ pakalbinta Metų socialinės darbuotojos titulą laimėjusi Daiva Bartaševičienė sakė, jog apdovanojimas jai netikėtas, tačiau malonus. Elektrėnų socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų tarnybos vadove dirbanti moteris pripažįsta, kad panašaus pobūdžio darbo rezultatai sunkiai matomi. Juk šeimos, su kuriomis tenka bendrauti, dažniausiai vengia bet kokio viešumo, reikia išlaikyti konfidencialumą. Tad įvertinimas, be abejo, džiugina ir motyvuoja.
Romaldas Skorupskas apdovanotas už kultūrinę veiklą sakė, jog apdovanojimas jam – garbė ir kartu įpareigojimas. Vyras kone keturiasdešimt metų dirbo statybų srityje, o pastaruosius trejus metus atsidavė savo pomėgiams – tapybai ir skulptūrai. Panašu, kad šis jo žingsnis buvo išties sėkmingas: surengtos trys darbų parodos, dienos šviesą išvydo apie penkiasdešimt kūrinių ir dabar visa tai vainikuoja Metų kultūros šviesulio titulas.

Vienas mėgstamiausių renginių

Metų žmonių apdovanojimai kasmet pritraukia daug žiūrovų, tačiau šiemet, kaip sakoma, net musei nebuvo kur nutūpti, vėliausiai atėjusiems teko klausyti stovint už salės durų. Žmonės tarpusavyje kalbėjosi, kad galbūt šį renginį reikėtų organizuoti kitoje vietoje, pavyzdžiui, čiuožykloje, nes jau kelinti metai visi norintys nesutelpa į salę.
Apie tokią galimybę paklausėme Elektrėnų kultūros centro direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai Vidos Ališauskienės. Ji teigė, kad čiuožykla tokiam renginiui nėra tinkama vieta: ten prasta akustika, be to, per didelė erdvė, kurioje nepavyktų įgyvendinti daugelio kūrybinių sumanymų.

Žiūrovus pritraukia atlikėjai

V. Ališauskienė pripažįsta, kad renginio žiūrovų skaičius didele dalimi priklauso nuo koncertinės programos. Šįkart jos ir kolegų sumanytą bei įgyvendintą apdovanojimų scenarijų papildė populiariosios muzikos atlikėjai Renata ir Deivis, Inga Valinskienė, grupė „Džentelmenai“. Panašu, kad šie atlikėjai kaip tik atitiko elektrėniečių poreikius.
Tiesa, renginį savo pasirodymais papuošė ir vietos talentai: Elektrėnų sportinių šokių klubo „Reveransas“ šokėjai, Elektrėnų meno mokyklos dainininkai Daumantas Bagdonavičius, Agnė Lukoševičiūtė, Gabrielė Matonytė ir Kamila Šumskaitė.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų