Adventinė popietė Kietaviškėse

Adventas tarsi sidabro šerkšnu įrašyti žodžiai - laukimas, rimtis, malda, susikaupimas, atėjimas...

Mūsų tėvai ir seneliai šį laukimo laikotarpį stengdavosi gyventi nesibardami, nesilinksmindami, kad tyloje galėtų pamąstyti apie tai, kokiais gerumo spinduliais papuoš artėjančią sakralinę šventę – šv. Kalėdas. Tokiu pavyzdžiu turime sekti ir mes.
Sekmadienio popietę kietaviškiečiai po šv. Mišių rinkosi į adventinę popietę parapijos salėje. Svečiai iš Elektrėnų kultūros centro – pagyvenusių žmonių mišrus choras „Sidabrinė gija“ (vadovė Rūta Striškaitė) pristatė muzikinę-literatūrinę programą. Svečių eilės ir dainos apie meilę Tėvynei ir artimui, tremtį, tikėjimą, užuojautą, supratingumą tiesiog tirpdė širdies ledus ir kvietė visus prieš šv. Kalėdas būti geresnius, jautresnius, nuveikti ką nors kilnaus ir gražaus. Šventės laukimą ir susikaupimą įprasmino iš žaliaskarių eglių šakelių sudėtas advento vainikas ir uždegtos žvakelės.
Kultūros renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė nuoširdžiai padėkojo svečiams iš Elektrėnų už jaukų, šiltą renginį ir visus renginio dalyvius pakvietė prie advento vaišių stalo, kurį palaimino klebonas Aurimas Tarasevičius.

Janina Černiauskienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų