Viešnios iš Ruklos globos namų

Gražią pavasario dieną pasiramsčiuodamos vaikštynėmis, sėdėdamos vežimėliuose, tačiau su puošniais drabužiais ir makiažu į Elektrėnų globos namus atvyko Ruklos globos namų garbaus amžiaus senjorės.

Senjorės surengė spektaklį-miniatiūrą savo likimo draugams. Pagal Vytautės Žilinskaitės miniatiūrą „Neapkalbant“ sukurtas spektaklis – laisvo laiko turinčių moterų apkalbos apie savo kaimynus, kolegas, šeimos narius.
Mintis sukurti spektaklį kilo Ruklos globos namų meno vadovei Vilmai Praškevičienei, kuri ateityje ketina paruošti ir daugiau vaidinimų, į juos įtraukti daugiau aktorių – globos namų gyventojų.
„Pačios moterys idėją kurti spektaklį priėmė labai entuziastingai. Tai joms – pramoga ir galimybė išvykti į kitus miestus, pamatyti šiuolaikinį gyvenimą, ko jos negalėjo ilgą laiką daryti dėl savo sveikatos būklės. Prieš atvykdamos į svečius aplankėme Elektrėnų bažnyčią, grožėjomės nuostabiais gamtos vaizdais prie ežero“, – sakė Ruklos globos namų direktorė Eglė Kuklienė.
Elektrėnų globos namų direktorė Danutė Suchockienė išsamiai papasakojo apie savo įstaigą, kuriai vadovauja jau 20 metų, supažindino su gyventojais, jų gyvenimo sąlygomis, pasidalijo darbo patirtimi.
Ruklos globos namų savininkė Irina Aleksandravičienė taip pat paminėjo, kad ne tik namų gyventojų entuziazmas ir geri norai padeda realizuoti šiuos projektus, bet ir įstaigų vadovų kvietimai atvykti į jų vadovaujamus globos namus, taip pat Jonavos rajono socialinių paslaugų skyriaus supratimas ir parama skiriant tokioms kelionėms transportą.

Ruklos globos namų inf.<- Grįžti į atgal