Vaikų ir jaunučių daugiakovių pirmenybės

Kovo 20–21 d. Šiauliuose vyko vaikų ir jaunučių daugiakovių pirmenybės.

Trikovių varžybose mūsų favoritams nesisekė. Arno Lasevičiaus rezultatas po pirmos rungties buvo trečias, tačiau bėgant 60 m atsinaujino trauma ir vaikinas varžybų nebaigė. Daug galimybių užimti aukštą vietą turėjo Edvinas Kaulavičius, tačiau startuodamas 1000 m distancijoje varžovo pastumtas krito, prarado bėgimo ritmą ir turėjo tenkintis 9 vieta. Tačiau jo rezultatas vis tiek artimas asmeniniam rekordui.
Šeštadienį mūsiškiams sekėsi žymiai geriau – visi pagerino savo pasiekimus ir kovojo dėl diplomų (buvo apdovanojami šeši geriausi sportininkai).
Vaikų penkiakovėje šeštas buvo Povilas Misevičius, pagerinęs savo rezultatus. Vidmantas Gelūnas buvo ketvirtas. Dienos didvyriu tapo Matas Kriugžda, kuris dar kartą įrodė, kad yra ne tik vienas geriausių vaikų grupės barjerininkų Lietuvoje, bet ir gerai šoka į aukštį, tolį ir net stumia rutulį. Jis vienintelis mūsų komandoje pasipuošė sidabro medaliu, nusileidęs tik vilniečiui D. Adomavičiui, kuris pagerino Lietuvos penkiakovės rekordą.
Mergaičių penkiakovėje aukštą 9 vietą iškovojo Karolina Trofimovaitė, pagerinusi savo asmeninius rekordus barjerinio bėgimo, šuolių į aukštį ir rutulio stūmimo rungtyse, priekin praleidusi tik metais vyresnes varžoves. Aukštą 10 vietą užėmė vieviškė Akvilė Narkevičiūtė, kuri kartu su Karolina, Vidmantu, Povilu, Matu ir beižioniške Sandra Gurskaite dar galės pagerinti savo pasiekimus kovo 27 d. Vilniuje vyksiančiose finalinėse pirmenybėse.
Daug pagyrimų vertas Dovidas Petkevičius, dalyvavęs septynkovėje ir vienintelis „juodai“ atidirbęs abi varžybų dienas. Jis pagerino savo rekordus penkiose rungtyse, net pramoko šokti su kartimi (rezultatas 2,40 m – Elektrėnuose tikra egzotika), užėmė 4 vietą, nusileido tik metais vyresniems varžovams, kurie treniruojasi didžiuosiuose miestuose, turi stadionus, žiemą šiltus maniežus, kartis ir net minkštus čiužinius, ant kurių saugu nukristi... Tuo tarpu mes labai laukiame naujo stadiono, kurį matome kol kas tik sapnuose.