Respublikinis futbolo turnyras

Kovo mėn. Vievio gimnazijos 8 kl. moksleivės kartu su kūno kultūros mokytoja Zita Narkeliūnaite dalyvavo „Hummel“ salės futbolo 5x5 turnyre.

Pagrindinis tikslas – skatinti futbolo mėgėjus sistemingai sportuoti, organizuoti laisvalaikio praleidimą ir populiarinti futbolą.
Respublikinis futbolo turnyras vyko Kauno sporto halėje, jį suorganizavo S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro atstovai. ,,Hummel” salės futbolo turnyre dalyvavo per 40 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių: Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Prienų, Birštono, Vilkijos, Kaišiadorių, Gelgaudiškio, Šalčininkų, Vievio, Marijampolės, Raudondvario, Vilkaviškio, Biržų, Pašušvio, Kėdainių, Elektrėnų. Turnyre buvo rungtyniaujama pagal salės futbolo taisykles. Varžybos vyko vieno rato sistema, kiekviena komanda sužaidė po 4 rungtynes. Džiugu, kad I vietą laimėjo Vievio gimnazijos merginų komanda (2000–2003 m. gim.). Prizininkės Melita Degulytė (8a kl.), Gabija Radatavičiūtė (8b kl.), Augustina Stadalnykaitė (8b kl.), Gintė Šaučiuvėnaitė (8b kl.), Karina Lukaševič (8c kl.), Giedrė Neimantaitė (8c kl.) ir Samanta Markevičiūtė (8c kl.) buvo apdovanotos medaliais, merginoms taip pat įteikta nugalėtojų taurė, kuri ilgai primins nuostabaus renginio akimirkas.
Sportininkėms tai buvo nauja patirtis, leidusi pažinti kitokį futbolo žaidimą. Z. Narkeliūnaitė džiaugėsi, kad Vievio gimnazistai nestokoja entuziazmo ir populiarina futbolą bei tinklinį ne tik Elektrėnų savivaldybėje, bet ir visoje Lietuvoje.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal