Respublikinėje primityviosios tapybos parodoje

Elektrėniškis tapytojas Romaldas Skorupskas dalyavavo respublikinėje primityviosios tapybos parodoje.

Vilniaus krašto tautodailininkų – meno kūrėjų bendrija ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrija, norėdamos pagerbti išskirtinės XX a. primityvistės Monikos Bičiūnienės atminimą, skatinti primityviojo meno kūrėjus ir supažindinti visuomenę su naujausiomis šios dailės rūšies tendencijomis, kas dveji metai rengia respublikines parodas.
2015 metų parodoje dalyvavo 48 tapytojai iš visos Lietuvos, vertinimo komisijai buvo  pateiktas 121 darbas.
Kovo 12 d. Vilniuje Nacionaliniame muziejuje vyko trečioji respublikinė primityviosios tapybos parodos laureatų pagerbimo šventė.
Elektrėnų savivaldybei atstovavo elektrėniškis tapytojas Romaldas Skorupskas. Už jo kūrybą komisija skyrė specialų prizą. Už dalyvavimą konkursinėje parodoje R. Skorupskui buvo įteikta Vilniaus krašto tautodailininkų – meno kūrėjų bendrijos ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus bendrijos padėka.
Pasveikinti ir pasidžiaugti mūsų savivaldybės talentingo žmogaus kūryba vyko Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė Ramutė Strebeikienė ir viešosios bibliotekos direktorė Genė Dapkevičienė.

Savivaldybės inf.<- Grįžti į atgal