Prasidėjus rinkimams jau užfiksuota papirkinėjimų

Trečiadienį, vasario 25 d., prasidėję išankstiniai rinkimai neapsėjo be pažeidimų. Elektrėnų savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas Raimondas Hopenas teigia, kad į išankstinį balsavimą atėjo gana daug žmonių. Jis pripažįsta, kad pirmoje dienos pusėje darbą gerokai trikdė asocialūs rinkėjai.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariatas informuoja, kad šalia Elektrėnų rinkimų apygardos Nr. 8 rinkimų patalpų trečiadienį buvo sulaikytas vyriškis, galimai papirkinėjęs rinkėjus. Pas sulaikytąjį rasta 50 eurų 5 eurų kupiūromis (manoma, skirtų rinkėjams papirkti) ir dviejų asmenų balsavimo kvitus. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kaip praneša naujienų agentūra BNS, sulaikytasis vyriškis agitavo balsuoti už visuomeninį rinkimų komitetą „Mūsų kraštas“.
Pirmąją išankstinio balsavimo dieną policija visoje Lietuvoje gavo 63 panašaus turinio pranešimus, pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai, kaip minėta, vienas iš jų – mūsų savivaldybėje.
Balsuodami kovo 1 d. išlikime budrūs ir apie panašius atvejus informuokime policijos pareigūnus – toks kelias į valdžią yra netoleruotinas.

EŽ inf.<- Grįžti į atgal