Pagerbiant Angelus sargus

Spalio 2 d. visoje Lietuvoje paminėta Angelų sargų – Policijos diena. Šventinis Elektrėnų policijos pareigūnų susibūrimas vyko bibliotekos salėje, kurioje skambėjo ne tik sveikinimo bei padėkos žodžiai, bet ir dainos, kurias atliko Elektrėnų meno mokyklos auklėtiniai, taip pat Rimvydas Kučinskas, vieną dainą padainavęs drauge su pareigūnu Gintaru Jančiausku.

Nusikalstamumas – vienas mažiausių

Renginys pradėtas filmuku, kuriame įamžintos nelengvo policijos darbo akimirkos. Elektrėnų policijos komisariato (PK) viršininkas Andžejus Grudinskis pasidžiaugė tradiciniu susitikimu ir policijos pareigūnams parodytu dėmesiu profesinės šventės proga. Bet, anot PK viršininko, policijai kur kas svarbiau jausti visuomenės palaikymą kiekvieną dieną.
A. Grudinskis sakė darbo metus skaičiuojantis nuo vienos Policijos dienos iki kitos. Pasak jo, praėję metai buvo pakankamai geri. Tai rodo ir žurnalo „Veidas“ paskelbtas reitingas, kuriame Elektrėnų savivaldybei teko pirmoji vieta. Mat vienas iš kriterijų buvo nusikalstamumo lygis, kuris Elektrėnuose – vienas mažiausių Vilniaus apskrityje.
PK viršininkas neslėpė, kad pareigūnų gausa pasigirti negali. Visgi nuo lapkričio patrulių gretas turėtų papildyti naujokai – jauni pareigūnai. Beje, pareigūnams kartais tenka atsisakyti darbo ir dėl sveikatos – įtampa, nuovargis jos tikrai neprideda.
Pabaigoje Elektrėnų PK viršininkas pasidžiaugė dirbantis su išties profesionaliu kolektyvu ir linkėjo visiems sveikatos.

Pagerbtos pareigūnės ir jaunosios policijos rėmėjos

Šventėje pasveikintos pareigūnės – pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkė komisarė Neringa Bubelevičienė, antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja vyresnioji inspektorė Žydronė Sakaliūnienė, padėka apdovanota Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patrulė jaunesnioji policininkė Eglė Karaliūnaitė.
Pareigūnai atminimo dovanėlėmis ir padėkomis apdovanojo jaunąsias policijos rėmėjas.

Dėkojo už darbą

Meras Kęstutis Vaitukaitis policijos pareigūnams linkėjo, kad juos pačius visuomet lydėtų angelas sargas. Vicemeras Arvydas Vyšniauskas, perfrazuodamas žymiąją dainą apie Elektrėnus, dėkojo pareigūnams, kad jie mus „saugo naktį, saugo dieną“. Kolegos pareigūnai iš Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, linkėdami kantrybės ir stiprybės, A. Grudinskiui įteikė gesintuvą. Vilniaus apylinkės prokuratūros atstovė prokurorė Indrė Petkevičiūtė gyrė mūsų pareigūnus, kad šie nepriekaištingai atlieka savo darbą. Ji taip pat linkėjo vieningumo, nes tik vieningas kolektyvas gali nuveikti labai daug. Prokurorė Jolita Okuškienė ragino pareigūnus nepamiršti, kad sėkmę darbe susikuriame patys, linkėjo, kad vakare visuomet norėtųsi grįžti namo, o ryte – į darbą.
Bibliotekos vadovė Genė Dapkevičienė taip pat pasveikino pareigūnus profesinės šventės proga, padėkojo jiems už buvimą šalia iškilus bent menkiausiems nesklandumams.

Giedrė Pūrienė<- Grįžti į atgal