Naujoji kepyklėlė vilioja ir kvapais, ir kainomis

Nuo šiol Elektrėnuose nuolat kvepės šviežiomis bandelėmis: balandžio 9-ąją prekybos centre „Geras“ duris atvėrė „101 kepyklėlė“.

Jauki aplinka ir į Elektrėnų marias atsiveriantis vaizdas neskubančius vilioja prisėsti puodelio kavos, o skubantieji gėrimą gali išsinešti. Kepyklėlėje bus galima išgerti arbatos, kavos, pieno kokteilį, paragauti pyrago ar sultinio su kibinu. Konditerinių gaminių įvairovė patenkins kiekvieno norą, o šviežių kepinių kvapas dar ilgai išliks atmintyje.

Svajonė – turėti 101 kepyklėlę

Pirmosios kepyklėlės buvo atidarytos prieš penkerius metus Kaune. Per keletą metų jos labai išpopuliarėjo, tad „101 kepyklėlė“ atsirado Vilniuje, Lentvaryje, Marijampolėje, Raseiniuose, Vilkaviškyje. Elektrėnuose įsikūrusi – jau 27-oji kepykla. „Galbūt ne mes, ne mūsų vaikai, o anūkai įkurs būtent 101-ąją“, – pasakojo viena iš įmonės bendrasavininkių, direktorė gamybai Vida Armalienė. Iš viso įmonėje dirba 164 darbuotojai, vien 2013-aisiais buvo sukurtos 69 darbo vietos. Pasak V. Armalienės, norintys dirbti kepykloje apmokomi, lojalūs darbuotojai skatinami, juos stengiamasi išlaikyti. „Yra žmonių, kurie pas mus dirba nuo pat pirmos dienos. Jie – mūsų didžiausias turtas, atraminiai taškai, be kurių būtų sunku.“

Kepyklėlių sėkmės paslaptis – šviežumas

Sėkmingai plėtoti kepyklų verslą padeda suburta darbuotojų komanda. Kokia šių kepyklėlių sėkmės paslaptis? Tai iš lūpų į lūpas perduodama žinia apie kokybiškus, šviežius ir skanius gaminius. „Kepame kiekvieną dieną, nesiūlome pasenusių produktų. Pirkėjai gali matyti patį kepimo procesą: kaip tešla minkoma, kildoma, pašaunama į krosnį“, – pasakojo V. Armalienė. Beveik visuose „101 kepyklėlės“ produktuose nėra nė vieno kenksmingo priedo, o užsukti ir paskanauti bandelių, pyragų, duonos bei kitų gaminių praeivius vilioja aplink sklindantis kvapas.

Pirkėjus stebins gaminių įvairovė

Elektrėnuose atsidariusioje kepyklėlėje kas dieną kepamos bandelės, pyragai, sausainiai, batonai, duonelės. Čia kiekvienas ras bandelių pagal savo skonį – mielinių ir sluoksniuotų, su varške, cinamonu, karamele, aguonomis ar uogienėmis. Nemėgstantys valgyti saldžiai galės mėgautis kitokiu skoniu – čia prekiaujama kibinais, mažomis picomis, bandelėmis su špinatais ar dešrelėmis, grybais.
Ypatingų pagyrų sulaukia mažosios karštos bandelės su obuolių ir cinamono įdaru, tačiau labiausiai pirkėjai vertina natūralų, netrupantį batoną, kuris kepamas kasdien po kelis kartus. Atidarymo proga net visą mėnesį šį kepinį pirkėjai galės įsigyti tik už 1 litą. Velykiniam stalui papuošti puikiai tiks įvairūs pyragai – mielinis „Močiutės“, obuolių, karamelinis, aguoninis pyragas, tiramisu, „Tinginys“ ir kiti skanėstai.
„101 kepyklėlė“ įsikūrusi PC „Geras“, darbo laikas nuo 9 valandos. Apsilankykite ir patys paskanaukite!

Eglė Milkamanavičiūtė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų