Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyrius paminėjo savo veiklos 1-ąjį gimtadienį

Vasario 18 d. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyrius paminėjo savo veiklos 1-ąjį gimtadienį. Į jaukią baseino patalpų salytę susirinko gausus būrys savanorių su vadove Rasa Kulevičiene priešakyje, renginyje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos generalinė sekretorė Kristina Meidė, Elektrėnų sav. administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, Seimo narė dr. Silva Lengvinienė, savanoriai, žiniasklaidos atstovės.

Renginio pradžioje Kristina Meidė priminė Raudonojo Kryžiaus draugijos Lietuvoje veiklos pradžią, skyriaus įkūrimą Elektrėnuose, pasidalijo rūpesčiais, glaudžiu bendradarbiavimu su Turkijos „Pusmėnulio“ organizacija, pagalba šiai šaliai, nukentėjusiai nuo žemės drebėjimo, kurio metu žuvo virš 50-ies tūkstančių gyvybių, jautriai pasakojo apie pagalbą Ukrainai, jau metus kenčiančiai nuo okupantų, taip pat pasidalijo ateities planais. Elektrėnų skyriaus vadovė Rasa Kulevičienė pasidžiaugė gausiu savanorių būriu, įgyvendintais projektais ir planuojamais darbais; savo patirtimis ir pažintimis su LRK Elektrėnų skyriaus veikla pasidalijo ir kelios savanorės.

Sveikino Elektrėnų skyriaus savanorius ir vadovei R. Kulevičienei dovaną įteikė administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius. Silva Lengvinienė įteikė LR Seimo padėkas, atminimo dovanėles savanoriams, gėlių puokštę ir padėką Elektrėnų skyriaus vadovei Rasai Kulevičienei. LRK generalinė sekretorė Kristina Meidė įteikė padėkas tiems savanoriams, kurie Elektrėnų skyriuje darbuojasi visus metus, o jų – net 35, naujokės taip pat neliko be dovanų – joms buvo įteiktos vertingos užrašinės, o įspūdingi puodeliai su LRK užrašu įteikti visiems savanoriams. Padėka ir spalvinga gėlių puokštė įteikta ir mūsų laikraščio „Elektrėnų žinios“ redakcijai už aktyvų bendradarbiavimą bei skiltį laikraštyje, rašant apie LRK Elektrėnų skyriaus veiklą.

Po sveikinimų, linkėjimų ir fotosesijos visi susibūrė prie vaišėmis nukloto stalo, juk tikrai buvo ką aptarti, pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais.

Ilgiausių metų!

Silvija BIELSKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų