Kontaktų mugė 2014

Rugsėjo 23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Finansų ministerija organizavo Europos Sąjungos fondų projektų kontaktų mugę.

Kontaktų mugė – tai kasmetinis renginys, vykstantis nuo 2007 metų, jo tikslas – stiprinti ir motyvuoti ES finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ir ieškoti jų sprendimo būdų. Šių metų Kontaktų mugė buvo skirta 2014–2020 ES fondų investicijų Lietuvoje pradžiai.
Renginyje veikė net keturios skirtingos diskusijų erdvės, kuriose ministerijų ir projektus administruojančių agentūrų atstovai pateikė aktualią su naujuoju finansavimo laikotarpiu susijusią informaciją: nuo reglamentavimo naujienų, finansavimo modelių bei priemonių iki projektų komunikacijos ir kitų aktualijų.
Vienoje iš erdvių vyko skaidrumo tinklo jonvabaliai.lt pristatymas. Elektrėnų savivaldybės administracija viena iš pirmųjų prisijungė prie šios skaidrumo iniciatyvos, todėl buvo pakviesta pristatyti savo projektą „Abromiškių kaimo kompleksinė plėtra“. Elektrėnų savivaldybės administracijai atstovavo Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vyr. specialistės Danutė Aleksiūnienė ir Audrė Rikterienė.
Vienoje iš ekspozicijų mugės organizatoriai eksponavo stendą su informacija apie projektą „Ledo rūmų plėtra“.
Kontaktų mugę vainikavo finansų ministro Rimanto Šadžiaus sveikinimo kalba ir pramoginė programa, kurios metu skambant klasikiniam džiazui galėjome pabendrauti su kolegomis ir bendraminčiais.

Savivaldybės inf.<- Grįžti į atgal