Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros išlaidų kompensavimas

Elektrėnų savivaldybės taryba kovo 25 dieną patvirtino Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros išlaidų kompensavimo tvarkos aprašą.

Šiuo sprendimu suteikiama teisė tėvams, kurių vaikai nepatenka į savivaldybės darželius ikimokykliniam ugdymui, gauti dalinę kompensaciją už patirtas išlaidas, ugdant vaiką privačiame darželyje ar samdant auklę.
Dirbantys ar besimokantys aukštosiose mokymo įstaigose pagal nuolatinių (dieninių) studijų programas Elektrėnų savivaldybėje deklaravę gyvenamąją vietą tėveliai leisdami vaiką į privatų darželį gali gauti kompensaciją. Kompensuojama pusė patirtų išlaidų, tačiau ne daugiau kaip vienas valstybės remiamų pajamų dydis (102 Eur).
Šeimos, gaunančios socialinę pašalpą, įsidarbinimo atveju gali pasinaudoti didesne kompensacija leisdamos vaiką į privatų darželį ar vaikui prižiūrėti samdydamos Elektrėnų savivaldybėje pagal verslo liudijimą dirbančią auklę. Šioms šeimoms kompensuojama du trečdaliai patirtų išlaidų, tačiau ne daugiau kaip du valstybės remiamų pajamų dydžiai (204 Eur).
Visi tėveliai, norėdami pasinaudoti šia parama, turėtų kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Violeta Šimkūnienė<- Grįžti į atgal