Elektrėnų savivaldybės delegacija Norvegijos Karalystėje

Spalio 19–23 d. Elektrėnų savivaldybės meras K. Vaitukaitis, administracijos direktorius V. Pruskas, savivaldybės administracijos ir „Elektrėnų komunalinio ūkio“ atstovai lankėsi Norvegijos Karalystės Hamaro, Elveriumo ir Evenstado miestuose.

Šio mokomojo vizito tikslas – susipažinti su Norvegijoje taikoma gerąja patirtimi naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius pastatuose ir energetinių paslaugų sutarčių praktika.
Vizito metu Elektrėnų savivaldybės delegacija susitiko su Norvegijos Karalystės energetikos agentūros, Hamaro, Ringsakerio ir Elveriumo savivaldybių, ,,Utstillingsplassen Eiendom“ atstovais. Savivaldybės delegacijai pristatyta energetikos situacija Norvegijoje ir valstybės politika atsinaujinančių energijos šaltinių plėtros klausimais, žaliojo transporto galimybės, Norvegijos savivaldybių patirtis ir problemos energetikos srityje.
Elektrėnų savivaldybės mokomasis vizitas finansuotas projekto „Gebėjimų stiprinimas ir institucinis bendradarbiavimas tarp viešųjų institucijų atsinaujinančių energijos šaltinių srityje“ lėšomis.

Mero patarėjas Vaidas Andriejauskas<- Grįžti į atgal