Dėl automobilių statymo draudžiamose vietose

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai, vykdydami tikslines operacijas, skirtas transporto priemonių stovėjimo taisyklių pažeidimams nustatyti, pastebėjo, kad vairuotojai dažnai pažeidžia Kelių eismo taisykles transporto priemones palikdami stovėti maršrutinio transporto sustojimo aikštelėse.

Be to, į Elektrėnų PK kreipėsi ir maršrutinių transporto priemonių valdytojai dėl šiose vietose paliktų stovėti automobilių, trukdančių įvažiuoti į stovėjimo aikšteles ir iš jų išvažiuoti bei saugiai išlaipinti/įlaipinti keleivius (3 nuotrauka).
Kelių eismo taisyklių XVII skyriaus, reglamentuojančio transporto priemonių sustojimą ir stovėjimą, 150.9 punkte yra aiškiai nurodyta, kad draudžiama sustoti ir stovėti maršrutinio transporto sustojimo aikštelėse ir arčiau kaip 15 m atstumu nuo jų (1 nuotrauka), jeigu tai kliudytų maršrutinio transporto eismui. Taip pat nustatyta, kad, kai aikštelės nėra, draudžiama sustoti ir stovėti arčiau kaip 15 m atstumu nuo kelio ženklo „Stotelė“ (2 nuotrauka).
Dar kartą raginame vairuotojus būti drausmingus ir atsakingus, laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų