Akcija, skirta šunų savininkams sudrausminti

Balandžio 1 ir 2 d. Elektrėnų savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyriaus, Elektrėnų ir Vievio seniūnijų darbuotojai kartu su Elektrėnų policijos komisariato pareigūnais Elektrėnuose ir Vievyje organizavo šunų savininkų ir nedrausmingų automobilių vairuotojų sudrausminimo akciją.

Akcijos metu šunų savininkams, kurie miesto gatvėmis vedžiojo šunis be pavadėlio ir antsnukio, paaiškinta, kad Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. 03V-1127 patvirtintų Gyvūnų laikymo Elektrėnų savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių privalo laikytis visi gyvūnų savininkai.
Šunų savininkams, pažeidusiems šių taisyklių reikalavimus, įteikti šaukimai atvykti į Elektrėnų savivaldybės administracijos Teisės ir personalo administravimo skyrių dėl administracinių teisės pažeidimų protokolų surašymo.
Su Gyvūnų laikymo Elektrėnų savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklėmis galima susipažinti Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje www.elektrenai.lt / Teisinė informacija / Taisyklės, tvarkos, aprašai.
Už Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir Gyvūnų laikymo Elektrėnų savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių nevykdymą gyvūno savininkai atsako Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nustatyta tvarka.

Elektrėnų sav. administracijos Teisės ir personalo administravimo skyrius<- Grįžti į atgal