100 žingsnių raudonu kilimu...

Vasario 26 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro (EPMC) abiturientai ir trečio kurso studentai šventė šimtadienį.

Šimtadienio šventę, kurios tema šiemet buvo „100 žingsnių raudonu kilimu...“, vedė Rolandas Mačakas ir Erika Bujavičiūtė. Seikindamiesi su VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomene jie sakė, jog 45-ą kartą nusipelniusiems mokyklos žmonėms bus išdalinti apdovanojimai ir skirtos nominacijos. Renginio pradžioje scenoje pasirodė linksmas ir žavus mokytojų-žvaigždžių kolektyvas, kurie perkirpdami raudoną kaspiną skelbė renginio atidarymą.
Vėliau renginio vedėjai pristatė pirmąsias 9 nominacijas, kurios buvo skirtos antrakursių grupių vadovams. Jiems buvo įteiktos ir profesijos mokytojo Gedimino Palioko kartu su mokiniais pagamintos statulėlės. Grupių vadovai linkėjo savo auklėtiniams sėkmės ir sakė prasmingus, gyvenimiškus pamokymus bei patarimus. Nepamiršti buvo ir trečio kurso mokiniai, kurie mūsų mokykloje jau tik svečiai. Po 100 dienų gavę diplomus, jie išdidžiai paliks mokyklą. Tad garbinga komisija pasitarusi skyrė 16 nominacijų ir įteikė jiems statulėles. Susirinkusiesiems sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė, kuri sakė, jog likusios 100 dienų – laikas, per kurį abiturientai ir trečiakursiai turi išsiaiškinti visas neatskleistas mokslo paslaptis, išspręsti sudėtingiausius uždavinius. Ji linkėjo visiems sėkmės ir tikino, kad paskutinės dienos VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre bus linksmos, malonios, pilnos vilties, nors ir paženklintos nežinomybės laukimu, nerimu dėl ateities.
Nebuvo pamiršti ir EPMC abiturientai, kurie dvejus metus darbais ir žodžiais siekė pripažinimo. Juos sveikino džiaugsmingai ir gerai nusiteikę vienuoliktokai, kurie skaitė šaržus kiekvienai grupei, parodijavo užsienio ir Lietuvos estrados žvaigždes. Renginio pabaigoje abiturientai tarė mokytojams padėkos žodį, klausdami: „Kur mums eiti?... Į šiaurę, į pietus, į rytus, į vakarus?“, sudainavo dainą ir pašoko valsą. Renginio „100 žingsnių raudonu kilimu“ vedėjai Erikai ir Rolandas besibaigiant 45-ajai apdovanojimų ir įvertinimų ceremonijai sakė, jog tai buvo tik repeticija, nes tikrieji apdovanojimai dar tik laukia, visiems siūlė džiaugtis laiku, kupinu iššūkių, išbandymų, kvietė mylėti kiekvieną dieną.
Dėkojame visiems renginio dalyviams už šmaikštumą, išradingumą bei gebėjimą surengti nepamirštamą šventę!

Jolanta Alionytė
Gimnazijos skyriaus vedėja<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų